Co kdo mate na Silvestra?

všechno, co se nehodí jinam (volnější pravidla)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

Co kdo mate na Silvestra?

Příspěvek od mailou »

Takze konec roku se neuveritelnym tempem blizi a urcite by nebylo na skodu udelat si takovy mensi pruzkum, co kdo letos chysta na silvestrosvskou pulnoc.
Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

naco malo ode me

Příspěvek od mailou »

vlastni vyroba jaksi zatim neni mozna, nemam prostory tak mam jen origo.
P.S. prukaz odpalovace? co to je??? :lol:

To ufo v rohu krabice je ve III.tride tak doufam ze bude stat za to :twisted:
Přílohy
DSC01413.JPG
DSC01413.JPG (121.37 KiB) Zobrazeno 49792 x
Naposledy upravil(a) mailou dne sob 22. pro 2007, 13:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

kulovky jsou nej

Příspěvek od mailou »

nejlepsi jsou preci kulovky
Přílohy
DSC01414.JPG
DSC01414.JPG (88.84 KiB) Zobrazeno 49790 x
martinsos
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 23. lis 2006, 18:02

Příspěvek od martinsos »

to si kde zohnal? ja mam len 45mm a 50mm gulovky a nejake tie kompakty a petardy :roll:
Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

kulovky jsou nej

Příspěvek od mailou »

takova 100-ka kulovka, to je uz opravdu vetsi efekt 8)
Přílohy
DSC01416.JPG
DSC01416.JPG (71.86 KiB) Zobrazeno 49786 x
Destro444
Příspěvky: 1
Registrován: sob 22. pro 2007, 17:59

Příspěvek od Destro444 »

já ten nákup tak nějak furt odkládám, takže zatim toho moc neni. asi 6 římských svící, nějakej kompakt, a pát petard. po velkých kulových pumách (aspoň 75mm) se ještě furt sháním. takže stejná otázka jako martinsos :wink:
srabsrab
Příspěvky: 85
Registrován: pát 02. úno 2007, 21:52

Kde co??

Příspěvek od srabsrab »

......To ufo v rohu krabice je ve III.tride tak doufam ze bude stat za to Twisted Evil ....

No asi te "nepotesim" :wink: , ale v te krabici je vsechno ve III. tride (o skole tu nemluvim :D ) ..... a jeste to tu nechas nafoceny a ani nereknes kde si to sehnal a za kolik driv nez to najdou chlupati :( ..... to je trochu nekolegialni a hodne provokativni 8)

Ja mam spousty kompaktiku a kulovek a nejake ty "efekty do mistnosti" jako trebas prskavky :D ... takova prskavka se nezda, ale z 30 centimetru se zda byti velkym efektem ;) (!!!bacha na oci!!!) A malem bych zapomel na mensi ohnestrojik, ktery se mel konat na podzim ale kvuli pocasi se nekonal (polozim a skrtnu a ....)
Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

odpovidam na dotazy

Příspěvek od mailou »

takze pro vsechny zajemce o utrzene ruce a ustrelene hlavy: Slysel jsem ze neco takoveho se da sehnat u silenych vietnamcu, tak zkuste tam.


jinak tohle tema zni: KDO CO MATE NA SILVESTRA????


Sem davejte fotky+nejaky popisek at se muzou PYROforari pokochat pripravou na ten konec roku. (U me je to letos slabsi odvar lonska, to byly super vecicky od nasich sousedu. No vlastne ted uz zpatky bratru)


JO a matros, ktery je videt v bedne je mix II. a III. (pro ty chytre 8) )
Blein
Příspěvky: 33
Registrován: pon 16. črc 2007, 09:53

Příspěvek od Blein »

Já jsem si koupil mnoho :arrow: pikopirátů a su rád :wink:
Happy
Příspěvky: 3
Registrován: úte 02. říj 2007, 13:09

silvestr

Příspěvek od Happy »

Tak my vždycky z kámošema na silvestra už od začátku prosince kupujem ve velkém,abychom po našem skromném městečku mohli udělat takovou Tour,vlastně každý si nakoupí plný baťoh mix všeho(tisíce meg,pirátů,match cracker,římanek,nějaké komapkty kulovky),olečeme si staré oblečení,brýle a hrajeme si na druhou světovou,je to sice trochu dětinské ale velmi zábavné,velká dávka adrenalinu nechybí,zvlaště po tom co mí dementní kamarádi,vezmou do každé ruky římanku zapalí a začnou po sobě střílet,a občas po sobě hodí nějakou tu kulovku,jako granát....Tak vám všem přeju ať na silvestro je Peklo jak má být :D
Miluju vůni napalmu po ránu
Uživatelský avatar
Pandy
PFG
Příspěvky: 396
Registrován: stř 20. říj 2004, 19:23
Bydliště: Huzošima

Příspěvek od Pandy »

Celkem zajímavá zábava :lol: Jsem zvědav jak to bude zajímavé až se něco stane.
A že mám těch případů poranění pyrotechnikou co osobně znám fakt plno.
Ale dovedu to pochopit..navíc kdo chce kam pomozmemu tam.
Blein
Příspěvky: 33
Registrován: pon 16. črc 2007, 09:53

Příspěvek od Blein »

Házenímeg,či korzárů a pod po ostatních osobách, převládá predevším u opilích :D znám takovej případ jo po mně se naházelo něco takových dělobuchů. Ale to nic není že? Ale kulová puma! jo tak to sem jednou hodil bez pohonu ze stráně a už nikdy to nehodím,je to efekt především ve výšce a ne na poranění druhých osob.A ze střílení po sobě ze římských svící mám zkušenosti taky můj kamarád má propálenou čepici.Když si představím co by se stalo kdybych mu střelil švětličku do oka, tak nevím teda. Na tohle na Silvestra doporučuji zapomenout a když už si chcete hrát na vojáky tak doporučuji airsoft.
Uživatelský avatar
S4mo
Příspěvky: 5
Registrován: ned 21. říj 2007, 11:35

Příspěvek od S4mo »

My sme s kamaratom nedavno organizovali taketo zabavy. Prvy krat to bola sranda, vela piratov nejake megy, koberceky :lol: , 5ranovky, dymovnice a.t.d.
Druhy krat sme zobrali este jedneho kamarata a urobili sme fakt velky nakup hlavne zvukové efekty. Dokopy 300 piratov 50 mega, 20 kobercekov, 60 5ranoviek. 1 kamos tam vysypal na kopku prach z piratov lebo ich bolo strasne vela a my sme mu tam zatial hadzali dymovnice a 5ranovky. Potom sa na nas nasral a zacal po nas hadzat piratov. Jeden mi skoncil za krkom, bol z toho velky pruser a asi 2 tyzdne velka chrasta. Takze pokial chce niekto stale robiť taketo vojny tak nech si to radsej premysli.
Svetlo na konci tunela môže byť aj prichádzajúci vlak
Mr.Beer
Příspěvky: 108
Registrován: čtv 18. říj 2007, 18:57

Příspěvek od Mr.Beer »

no my sme taky takovy blbosti dělaly. zebraly sme ze škole nohy od starejch žídli (mozná si je pamatují i to co sou už 20 let ze základky) no a dávaly sme do toho pirát (ne piko piráty!) a jako sme s tím po sobě střílely. od té doby se mi občas stává že slyším v uších takový to pískání jako když vám bouchne petarda blízko ucha... takže kdo nechce ohlochnout ať tohle nedělá
Nitron
Příspěvky: 14
Registrován: ned 11. bře 2007, 19:08

Kdo má co na Silvestra

Příspěvek od Nitron »

Tak schválně kdo z vás má větší koule :lol:
Přílohy
6" kulovka
6" kulovka
6_kulovka.gif (116.04 KiB) Zobrazeno 49456 x
Happy
Příspěvky: 3
Registrován: úte 02. říj 2007, 13:09

oh

Příspěvek od Happy »

Ty vole Nitron,to je šestipalcovka?tak to bych chtěl vidět ten efekt kdyby tohle bouchlo na zemi.. :lol:
Miluju vůni napalmu po ránu
Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

SILVESTR

Příspěvek od mailou »

Tak konecne prvni dospely clovek uspesne pochopil tohle tema(ze deticky). NITRONe patri ti muj obdiv. To je kulovka jak se patri. To budou mit na silvestra starsi obcane radost. Co bych za takovou nadheru dal. Ja se porad patlam maximalne s tema 100-kama. Jsou sice krasne ale mam chut na neco vetsiho(to vis s jidlem roste chut).

JInak jsem nevydrzel a to trojkove UFO odpalil uz vcera vecer. A vysledek?
HOVNO, NIC, TRAPNE. Omlouvam se za sproste slovo, ale byl jsem fakt nastvany. Vetsi ubohost jsem nevidel. Cekal jsem metrovy ohnivy kruh, stoupajici do zavratne vyse noci oblohou. No opak byl pravdou. Krouzek mel tak 20cm a letel sotva 15metru!
UZ NIKDY SI NEKOUPIM III. UFO !!!!!
Blein
Příspěvky: 33
Registrován: pon 16. črc 2007, 09:53

Příspěvek od Blein »

Tak, konec :? , končím pro tento rok s pyrem :lol: . Na tento rok mám nějáký ty home made výbušky, nějáký komereční raketky plněny flashem, kytičky, koberečky, píšťalky :D a samo ssebou i korzáry, šampusky a dýmovnice.
Přílohy
P1010313.jpg
P1010313.jpg (44.16 KiB) Zobrazeno 49285 x
Maxik

Re: Kdo má co na Silvestra

Příspěvek od Maxik »

Nitron píše:Tak schválně kdo z vás má větší koule :lol:
sehnal bys mi taky takovy
Niton

Příspěvek od Niton »

no ja jsem si na silvestra pripravil nejaky ty stovecky strilim je po prve tak sem zjedav :twisted: :D poradte jak je mam nejlip odpalit normalene rucne pyrotechnickou pochodni nebo el palnikem stihnu od toho utect když to budu zapalovat tou pochodni ????? dik
Odpovědět