Co kdo mate na Silvestra?

všechno, co se nehodí jinam (volnější pravidla)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
petrsx01
Příspěvky: 109
Registrován: sob 14. čer 2008, 11:52

Nákup

Příspěvek od petrsx01 »

Dobře beru že to nemáš kde dělat,ale to že ti neprodaj žádnou chemku ne.
Přeci v dnešní době se nakupuje přes internet a tam seženeš vše a pošlou ti to poštou,tudíž žádná kontrola věku,navíc je plno stránek který se zabývaj prodejem pyro chemek.
Ale to že to není kde dělat je dost důežitý, to chápu.

Já letos nijak velký zásoby nechystám,nevím přijde mi zbytečný dělat stovky dělbuchů,desítky pum,kdyť se to za ten silvestr ani nevypálí,ale to už je každýho věc.
Xduke88
Příspěvky: 8
Registrován: pon 22. pro 2008, 13:49

Příspěvek od Xduke88 »

tak uz me dosel Zrejme tento Achtung. nejspis je to ta miniverze :/
Porovnal jsem to s megatreskem (kterej se dost blbe zapaluje,zacinam to nenavidet),
navic zvuk se neroznesl tolik do okolnich baraku jako u achtungu.
Jeste to porovnam s Ko216 a ko208

http://files.paintpyro.webnode.cz/20000 ... chtung.jpg
aangelinaa
Příspěvky: 1
Registrován: ned 22. lis 2009, 22:47

Příspěvek od aangelinaa »

Máte někdo zkušenost s Pyro Růžička?

Kód: Vybrat vše

http://www.zabavni-pyrotechnika.cz/
Greg.vs
Příspěvky: 28
Registrován: pát 29. úno 2008, 18:32
Bydliště: Walachia Royal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg.vs »

Teď řeším s jednou jejich pobočkou ve Valmezu zboží. S touto pobočkou je radost spolupracovat. Pan majtel pobočky je velmi příjemný a ochotný člověk.
Co se týká e-shopu, zkušenosti nemám.
Noha nohu mine, ale mina nohu ne!
srabsrab
Příspěvky: 85
Registrován: pát 02. úno 2007, 21:52

efekty

Příspěvek od srabsrab »

2201 píše:Má niekto osobnú skusenosť s týmito bateriami 100 mm guloviek
http://www.pyromoravia.eu/component/pag ... 8/lang,cz/
http://www.pyromoravia.eu/component/pag ... 8/lang,cz/
Achtung achtung - uz se to probiralo je to smecko ale jak dobrej efek to je nevim. Uvnitr nejsou 4 palcove naplne ale jen 63mm a celkem to nema vic jak 500gr tusim .....4 palce to ma jen zevnejsku. Nekdo si uz stezoval a Hradil se strasne hajil tim ze to tak proste je ze za to nemuze ze to cinani ale prodava to vesele dal jak je u nej zvykem :( Asi jako obhajoval tloustku zapalny snury ze to je chyba cinanu ze ma mensi prumer porad to prodava jako 3mm :dumb:
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 94
Registrován: pon 21. lis 2005, 15:04

Příspěvek od Pepe »

Loni na silvestra jsem měl 95ks těchto dělobuchů vždy ze dvou pet víček. Obsah slože 16-19g KP/Al/S a bohatě to stačilo. Ale když vidím vaše krásný homemade výrobky, který vypadají jako profi, tak jenom závidím...Já jsem si z obmotávání páskou uhnal puchejře na dlani....
Přílohy
DSC02060.JPG
DSC02060.JPG (76.02 KiB) Zobrazeno 27387 x
IMG_2730.JPG
IMG_2730.JPG (64.12 KiB) Zobrazeno 27387 x
Uživatelský avatar
pepica
Příspěvky: 79
Registrován: úte 15. led 2008, 11:36
Bydliště: decin

Příspěvek od pepica »

2201 píše:pongo94 asi tam tiež budem mať cestu.
Rád by som sa opýtal tých ktorý často a dlhodobo nakupujú v pyromorávii, ktoré gulovky 75 mm by stáli za nákup, ktoré vás svojim efektom skutočne zaujali.

V tomto duchu mám ešte jednu dilemu, v ponuke majú :
Titanium Salute 63 mm / 90 gramov - 51 korún
Titanium Salute 75 mm / 100 gramov - 222 korún
Rozdiel v hmotnosti zlože je 10 gramov avšak rozdiel v cene je cca. 4 násobný :shock:
zdar . nekdy maj vetsi efekt 75mm nez draha 100mm . jak rikal kolega kup si tri 63mm a mas efekt jak krava . zatim cus
Uživatelský avatar
pepica
Příspěvky: 79
Registrován: úte 15. led 2008, 11:36
Bydliště: decin

Re: efekty

Příspěvek od pepica »

no ja u p.Hradila nakupuji stale . kdyz jsem chtel 3mm tak proste ty 3 mm mela . ja si nemuzu stezovat .
srabsrab
Příspěvky: 85
Registrován: pát 02. úno 2007, 21:52

efekt

Příspěvek od srabsrab »

2201 píše:Tak to je mi teda od dotyčného predávajuceho riadny podraz vydávať 63-ky za 100-vky :evil: aj to klbko 3mm zapalničky na ktoré som mal zálusk.

Ďakujem :wink:
U tej zapalnice je to fuk ta je kvalitni a nejlevnejsi na trhu a jde pouze o cestne jednani kdy proste on vi ze to tak neni ale stejne nezjedna napravu a nenapise rovnou jaky je prumer zbozi ktere prodava.... v tomhle ohledu je to proste u me podvod :shock:
To ze pise prumer 100mm kdyz vi ze efekt je pouze 63mm trubka vevnitr je taky spatne ..... alespon ze uvadi tu gramaz ktera zkusenejsiho trkne na prvni pohled, ale stale to je rochu snaha o klamani zakaznika (pokud by tam mel na strankach video kde by byl tenhle "zazrak" v porovnani s normalni 100 kulovkou a bylo by to temer stejne tak ok ale takhle dost pochybuju ze efekt s pulkou slozi je alespon vzdalene podobny-to uz muzu prodavat 200 pro kazdeho od 18 let a malim pismem dam do poznamky ze obsahuje do 50g slozi ;) )
Uživatelský avatar
Dalca
PFG
Příspěvky: 236
Registrován: pát 16. pro 2005, 21:48
Bydliště: Brno

Hradil

Příspěvek od Dalca »

Prodává co koupí. Já nakupuju i u něj, a vždycky spokojenej. Kdo ví o co jde, je mu jasný z váhy slože o co asi jde. Levnej, lehekj produkt. Druhde mně tak napadá argument, že co já znám tak 100 každej láduje sám... tohle bude vítězství reklamy nad rozumem. Já osobně ve větších rážích kompakty neberu...
A taky hodně přemejšlím, jestli vezmu 50, 63, 75, nebo 100. často menší koule udělá stejnej efekt za míň peněz (typicky Titanovky) beru 2,5" , větší sice doletí krapet výš ale efekt je stejnej a podstatně víc peněz.
Umřel s udiveným výrazem na tváři: "Někde se asi stala chyba.."
Uživatelský avatar
pepica
Příspěvky: 79
Registrován: úte 15. led 2008, 11:36
Bydliště: decin

Re: Hradil

Příspěvek od pepica »

Dalca píše:Prodává co koupí. Já nakupuju i u něj, a vždycky spokojenej. Kdo ví o co jde, je mu jasný z váhy slože o co asi jde. Levnej, lehekj produkt. Druhde mně tak napadá argument, že co já znám tak 100 každej láduje sám... tohle bude vítězství reklamy nad rozumem. Já osobně ve větších rážích kompakty neberu...
A taky hodně přemejšlím, jestli vezmu 50, 63, 75, nebo 100. často menší koule udělá stejnej efekt za míň peněz (typicky Titanovky) beru 2,5" , větší sice doletí krapet výš ale efekt je stejnej a podstatně víc peněz.
ja strilim 75mm a jsem naprosto spokojenej. jednou jsem skusil 100mm a efekt o nicem . za cenu 100mm udelam s 75mm vetsi efekt. jde oto ,ze kazdej vidi vetsi kouli a mysli si ze kazdej padne na prdel :)
jaroš
Příspěvky: 25
Registrován: pon 06. čer 2005, 06:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaroš »

Já osobně používám velkorážové kompakty až do 100 mm a můžu jen doporučit.Samozřejmě záleží na tom u kterého dovozce nakupujete. :D
SEMTEX-nejlepší energy drink
Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

Příspěvek od mailou »

Kluci, nechci Vam nijak kazit debatu o velikostech kulovek, ale tema je
KDO CO MATE NA SILVESTRA.....
odpal to
Uživatelský avatar
krouzik
Příspěvky: 20
Registrován: pon 13. črc 2009, 20:44
Bydliště: LIBEREC

silvestr

Příspěvek od krouzik »

Tak už mám i pískací raketky(s explozí)nevypadá to na II.třídu,ale i tak dobrý 8) .já jsem tedy vybaven,sousedy to jistě potěší,to bude peklo-hlavně ty megový koberce podle heker-1 :skull: :death: .Však mi jednou za ty krásné efekty budou děkovat!teď pouze: :old: :blabla: .
silvestru zdar! :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
nessi
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 03. pro 2009, 09:06
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od nessi »

Zdravim, jakozto novacek zde na foru bych se chtel taky trosku pochlubit s moji vybavou na Silvestra 8)
Přílohy
Obraz020.jpg
Obraz020.jpg (176.13 KiB) Zobrazeno 27537 x
Uživatelský avatar
heker-1
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 25. čer 2009, 16:29
Bydliště: Out of space

Příspěvek od heker-1 »

Tak už je to asi všetko http://www.youtube.com/watch?v=nKjnJtkMIMs Ale ako sa poznám určite si nedám pokoj a dačo ešte vyrobím. :twisted:
Fotky v lepšom rozlíšení nájdete tu http://www.heker.salem.sk
Игданит навсегда
Skutočnosti uvedené v mojich príspevkoch sa nezakladajú na pravde, sú taktiež výplodom chorej mysle a nemajú z realitou nič spoločné.
fallcon967
Příspěvky: 13
Registrován: sob 28. lis 2009, 23:29

Příspěvek od fallcon967 »

Jako nováček mám zatím pyrotechniku kupovanou,ale vyrobil jse mnějáké flashe a dýmovnice na začátek takže tady moje skromná sbírka..
Flashe jsem dělal na klasické bázi KClO4+Al Dýmovnice je sorbitolka.
Zápalnice jsou zaveden z boku..


Dýmovnice Obrázek

Dělobuchy Obrázek

Kulové pumyObrázek
flash
Příspěvky: 124
Registrován: stř 05. zář 2007, 12:08

Příspěvek od flash »

Tak ja se taky pochlubim :-)

Jinak krome toho co je na obrazcich, budu delat jeste nejake fontany, hoodne min(cca150) a 8 75mm micud
Přílohy
4 komercni kompakty a jenom pro srovnani - ta 75-ka je jeste pred pastingem.
4 komercni kompakty a jenom pro srovnani - ta 75-ka je jeste pred pastingem.
5.jpg (26.66 KiB) Zobrazeno 26997 x
Dve sady rimanek(odejdou najednou, ani je nebudu rozbalovat), a dal 36x45mm kule a 3x50mm.
Dve sady rimanek(odejdou najednou, ani je nebudu rozbalovat), a dal 36x45mm kule a 3x50mm.
DSC00936.JPG (27.71 KiB) Zobrazeno 27002 x
A tohle vsechno jeste prijde na prebiti ...
A tohle vsechno jeste prijde na prebiti ...
DSC00948.JPG (31.84 KiB) Zobrazeno 27002 x
Uživatelský avatar
Derrick
PFG
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2004, 18:45
Bydliště: Wolfenstein

Dělbuchy

Příspěvek od Derrick »

Jak jsem tak sem zavítal, nestačím se divit - někteří mají své výrobky zhotovené a zabalené opravdu profesionálně a pečlivě. Obzvláště velký obdiv si pak zaslouží práce Davida Charváta - to se opravdu jen tak nevidí. Ostatní se ale také činí, fakt pěkné práce.

Já si občas na silvestra připravím taky pár menších dělbuchů, když se jdu s přáteli podívat mezi tu sběř na náměstí do našeho města. Než starosta promluví k občanům a než lítne vzduchem první flaška s pirátem coby oficiální ceremoniál zahájení silvestrovských oslav, musím aspoň na chvíli mít čím usměrnit neukázněné výrostky, jež kladou hořící piráty jako mravenci vajíčka do všech možných otvorů, tyček, schránek na dopisy, odpadkových košů, kapes a dokonce i na významná místa jako pamětní desku úřadu a sochu rudoarmějce, či do kapuce starostovy ženy. Tito raubíři zjihnou pouze účinkem mocné detonace nadlimitní pyrotechniky!
Obrázek
Dělobuchy jsou klasické konstrukce, s důrazem na absenci jakýchkoliv pevných částí - žádné dřevo, nehty, vruty, hřebíky, mince, knoflíky a nevím co všechno se ještě na ucpání dělobuchů některými podvratnými živly používá. Navážka je 15g flashe KP/Al s několika procenty titanu na zlepšení záblesku. Občas připravím i hmotnější kousek, ale 15g je do města na ukáznění mládeže ažaž. Obrázek
Co je ovšem podstatné, používám dvojitou zelenou zápalnici, protože není horší noční můry, než když vaši petardu sebere pihovatý floutek, nebo nedej bože nějaká rozpustilá žena do kabelky a doma se v ní pak vrtají vajglem - to se s ní/nimi pak dějí věci......
Na zadní straně nechybí ani sofistikované upozornění na pyrotechnický výrobek a krátký návod, bohužel v tomto případě, nenabádající k osvobozující sebevraždě případného nálezce.

No konec řečí více je patrné z obrázků.

Derrick
Přílohy
_hi_expl_H10.jpg
_hi_expl_H10.jpg (191.12 KiB) Zobrazeno 26774 x
Uživatelský avatar
CZip
Příspěvky: 146
Registrován: pon 03. pro 2007, 19:11
Bydliště: Bývalé město královské

Příspěvek od CZip »

Derricku, opravdu nádherný kus práce! Bouchadla vypadají opravdu skvostně, jeden k nerozeznání od druhého :-).

Není Ti trochu líto jen tak je bez milosti odpravit? :D
Technický dotaz - zajímá mne bod varu jododusíku za normálního tlaku ...
Odpovědět