Před patnácti lety...

všechno, co se nehodí jinam (volnější pravidla)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blaster
Administrátor
Příspěvky: 279
Registrován: stř 13. říj 2004, 19:33

Před patnácti lety...

Příspěvek od Blaster »

...na den přesně, bylo spuštěno Pyroforum. :chlast:
Tehdy míněno jako náhrada za zaniklý web "Exxperts" a v té době již neudržované "PXD". Současně s Pyroforem byla v provozu i online knihovna, kde se podařilo shromáždit úctyhodnou sbírku literatury.
Díky všem co se během té dlouhé doby podíleli na provozu nebo aspoň přispěli do diskusí.
Tak snad to stálo za to, budu se snažit udržet toto místo v provozu co nejdéle. :hit:
Rozčilovat se - znamená pomstít se sám sobě za blbost druhých

PGP Public Key
Béda
Příspěvky: 397
Registrován: ned 09. pro 2012, 21:59

Příspěvek od Béda »

Rozhodně to za to stálo, protože mnozí se vracejí obnovit vědomosti, které se časem jaksi samovolně vytrácí z hlavy. .... 8)
Výzkum deflagračně detonačních energetických materiálů
x11
Příspěvky: 19
Registrován: pon 15. lis 2004, 19:14

Díky

Příspěvek od x11 »

Díky za vše...tenkrát byla trochu jiná doba, dneska radši nikdo nic nepublikuje. Chápu to. Informace ze všech zdrojů co již nejsou...ve mně zapálili plamen, lásky k chemii, i té obyčejné organice, barviva, apod, chemiluminiscence.... Když vzpomínám na dobu kdy byl problém sehnat sejrovku, musím zamáčknout slzu. Bohužel jsem tuhle zálibu dočasně musel pověsit na hřebík, ale doufám a sním že se k tomu jednou vrátím. Moc děkuju za det, pxd, katt, diskuse, to byly časy. Asi jak stárnu tak to už vidím že svět jde s prominutím do prdele a svoboda se vytrácí. Naučil jsem se z nuly myslím si celkem slušný lab praxi, i když to nikdy nevyužiji - no někdy vlastně jo, jak já říkal chemie byla moje tajná milenka.

Bohužel diskuse mizej a kdyby to padlo, byl bych rád za archiv, kdyžtak PM.

Ještě jednou díky za vše. Ty zlatý časy nikdy nezapomenu,


PS: HTTPS by nešlo?
Uživatelský avatar
Ing.Prokop
PFG
Příspěvky: 36
Registrován: stř 28. zář 2005, 00:04
Bydliště: Pardubice

PYROFÓRUM

Příspěvek od Ing.Prokop »

Lidi, hlavně nikam neutíkejte.. je dobré vědět, že žijeme !!!
... a ten dědek místo antracitu přiložil ekrazit !!!
Béda
Příspěvky: 397
Registrován: ned 09. pro 2012, 21:59

Příspěvek od Béda »

Vzhledem k vysoké úrovni odborného vedení zdejších moderátorů jsou informace zde obsažené hodnotnější a přehlednější než na mezinárodní scéně. Jazykovou bariéru nepočítaje. Ať už je český rybník jakkoliv malý, mnohokrát se stalo že nejlepší odpověď poskytlo právě Pyroforum.
Výzkum deflagračně detonačních energetických materiálů
Atrey
Příspěvky: 126
Registrován: sob 27. bře 2010, 00:31

blabla

Příspěvek od Atrey »

Lidi hlavne z PF rychle utecte, z 90% je to tady samej fizl, nebo guma.
Nabizel jsem zdejsimu spravci knihovny 4GB organicke a analyticke chemie za pristup do knihovny - no a neopovedel.(data by chtel, ale zadarmo:))
Gumy a fizlove kradou, tak na to bacha.
Nektera ID se najdou i na Sciencemadness a APCpyro, tak bacha.
Pravý prd je silný, má hustotu větší, nebo rovnu atmosféře jej obklopující, tvoří nezaměnitelnou vůni brokolice a obvykle vyžaduje utření zadnice.
Uživatelský avatar
kerut
Příspěvky: 263
Registrován: čtv 08. úno 2007, 16:51
Bydliště: ZOO Springfield
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kerut »

...klid Atrey, na nas co mame cepicky z alobalu nemuzou :D
Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

Příspěvek od mailou »

Atrey uvolni se a nebud vyplaseny :wink:

Blasterovi a vsem z Pyrofora velke diky. Vlastne i diky pyroforu jsem mohl misto divaka Ignis Brunensis vymenit za misto stvoritele nekterych pyrotechnickych vyrobku pro tento festival. Je krasny pocit, kdyz po mnoha letech preslapovani na brehu, stojite na pontonu a nabijite vlastnorucne vyrobene bombusky do laufu, ktere za chvili uvidi ctvrt milionu lidi :D
Přílohy
20160608_112305.jpg
20160608_112305.jpg (75.1 KiB) Zobrazeno 13747 x
20160426_105037.jpg
20160426_105037.jpg (66.26 KiB) Zobrazeno 13747 x
odpal to
Odpovědět