Flaschbang

všechno, co se nehodí jinam (volnější pravidla)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Sabach
Příspěvky: 2
Registrován: úte 16. zář 2008, 15:15

Flaschbang

Příspěvek od Sabach »

Lidi prosím vás, nemohl by my někdo poradit jak na flaschbang (counter strike a jiné hry te,n co oslepý).Potřeboval bych to do airsoftu,mám problém když vstupuji do místností, podobný učinek se mě povedl po nechtěném zapálenní flachse,asi sem tak 20 sekund nic neviděl prosim žádám o radu.
Greg.vs
Příspěvky: 28
Registrován: pát 29. úno 2008, 18:32
Bydliště: Walachia Royal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg.vs »

No, tak je to jenom můj názor, ale používání flashbangů v AS je kravina. To, že tě to oslepí na nějakou dobu už samo o sobě napovídá, že ti to bude kazit zrak.:moncl: A jak už jsem kdesi četl tak opravdový FB ti částečne ničí jako bonus ještě sluch což zapříčiní absolutní dezorientaci.
Promiň ale toto mi někdo v softu hodit pod nohy, tak by to asi už nerozchodil :dumb:

EDIT: Tady si o tom něco přečti http://www.pyroforum.org/forum/viewtopic.php?t=1576
Noha nohu mine, ale mina nohu ne!
Uživatelský avatar
Blaster
Administrátor
Příspěvky: 279
Registrován: stř 13. říj 2004, 19:33

Příspěvek od Blaster »

Zde je materiál k prostudování a možné seberealizaci
http://pyrobin.com/files/flash%20bang%20powder.pdf
Rozčilovat se - znamená pomstít se sám sobě za blbost druhých

PGP Public Key
LOL

Příspěvek od LOL »

a určitě si přečti ještě tohle:
http://kattarit.vyrobce.cz/pribehy.menu.htm
na airsoft si udělej dýmovnici ale tohle je vo zrak
lubo
Příspěvky: 10
Registrován: sob 10. lis 2007, 19:29

Příspěvek od lubo »

Rozhodne flashbang neni hračka vydel som zábery ako to buchlo asi pol metra od ženy pri protidrogovom zásahu. Tá žena mala na 60% tela popáleniny 3.stupňa.
storm
Příspěvky: 2
Registrován: pon 19. úno 2007, 15:24

Příspěvek od storm »

Na pozdrav pred vstupem do mistnosti staci bohate klasika megatresk, na soft staci. Malokdy se najde magor ktery ignoruje kdyz mu vlitne zapalena vec do mistnosti. Kdyz ti vybuchne megatresk u nohy vicemene se ti nic nestane ale neco jako flashbag... nejspis by ti to propalilo maskace a spalilo jak svin, ale taky sem o tom premyslel, trocha flashe v igelitu zvlast v noci "oslepi" spolehlive :D
Macek

No, to bude pravda...

Příspěvek od Macek »

Maskáče propálené od některých udělátek, dokonce i popálenou kůži, si ještě pamatuji ze svého pubertálního třeštění.
Neradím po sobě házet ještě "flashbangem". Až moc mě to připomíná jeden zážitek, když jsem to během plížení dostal zapálenou směsí, asi hořčíku a manganistanu. Výsledek díra ve vatovaných kalhotách a spálená určitá místa :? a téměř neodstranitelný fialový flek.
Tak možná někde za rohem to nastražit, ale předem vhodně varovat.
honza58231
Příspěvky: 29
Registrován: sob 13. zář 2008, 22:57
Bydliště: Okrouhlice u Havlíčkova Brodu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honza58231 »

Napadla mě taková blbost a co třeba používat bouchací kuličky místo petard pokud neni v místnosti velkej hluk tak budou slišet, a určitě se z nich neohluchne a dají se házet po hrstích.
storm
Příspěvky: 2
Registrován: pon 19. úno 2007, 15:24

Příspěvek od storm »

Až moc mě to připomíná jeden zážitek, když jsem to během plížení dostal zapálenou směsí, asi hořčíku a manganistanu. Výsledek díra ve vatovaných kalhotách a spálená určitá místa a téměř neodstranitelný fialový flek.


Presne tak, ja mam neco podobneho na brise, uz pres rok :D Pro tento ucel je opravdu optimalni megatresk, neni treba nic vymyslet :D
Greg.vs
Příspěvky: 28
Registrován: pát 29. úno 2008, 18:32
Bydliště: Walachia Royal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg.vs »

Podle mě je házení práskacích kuliček těžce netaktické :D Nedokážu si představit jak bych to házel. S petardou je to přecejenom lepší a když si k ní uděláš třecí zapalovač... No problemo :)
Noha nohu mine, ale mina nohu ne!
honza58231
Příspěvky: 29
Registrován: sob 13. zář 2008, 22:57
Bydliště: Okrouhlice u Havlíčkova Brodu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honza58231 »

Greg.vs píše:Podle mě je házení práskacích kuliček těžce netaktické :D Nedokážu si představit jak bych to házel. S petardou je to přecejenom lepší a když si k ní uděláš třecí zapalovač... No problemo :)
No třeba že by jsi je měl v kapse vysypaný a jenom by jsi hrábl do kapsi a švihnul jsi je do místnosti na zem. a v druhý by jsi mohl držet zbraň kdyby někdo vyběhl.
Uživatelský avatar
BaronFernet
Příspěvky: 46
Registrován: sob 24. bře 2007, 09:01
Kontaktovat uživatele:

heh

Příspěvek od BaronFernet »

když jsme u bochacích kuliček, co si třeba vyrobit vlastní, ale ve větši velikosti
nedavno jsem testoval jednu, která byla na bázi KClO3, S , dextrinu a práškového skla... síru , sklo a dextrin jsem smíchal s vodu dokud to nemělo konzistenci pasty a pak jsem přidal chlorečnan....
touto pastou jsem natřel kámen střední velikosti, až mel na sobě kámen vrstvu tak 2-3 mm..... po vysušeni jsem ho lehce nastříkal lakem, aby se směs lépe držela
"kamínek" po hození na zem exploduje při každém dopadu dokud je na něm ještě slož a rány nejsou vůbec malé :idea:
Uživatelský avatar
pongo94
Příspěvky: 53
Registrován: úte 23. zář 2008, 14:12

Příspěvek od pongo94 »

citujem jednu viacmenej deckú knihu:
Príslušníci ŠLS veľmi často používali omračujúce granáty,malý vynález naplnený zmesou magnéziového prachu a fulminátu ortuťnateho.

ŠLS je asi ekvivalent anglickej skratky SAS /special air service/
Necham to na odborníkov čo s myslia o hore uvedenej zmeske .
Uživatelský avatar
Dora
Moderátor
Příspěvky: 206
Registrován: úte 16. led 2007, 23:29
Bydliště: Betelgeuze

Příspěvek od Dora »

no, až někdo smíchá hořčíkový prášek s třaskavou rtutí bude se divit...ona třaskavá rtuť se nesnáší ani s hliníkem. A reakce běží divoce takřka před očima...
Doporučil bych ověřovat si původ informací, pro takovéhle dezinformace (víceméně i nebezpečné) lze odebrat autorizaci....
„Čas je jen hrst listí ve větru.“
Uživatelský avatar
pongo94
Příspěvky: 53
Registrován: úte 23. zář 2008, 14:12

Příspěvek od pongo94 »

ja som iba citoval jednu knihu a tym nemyslim knihu o chemi ale knihu ako napr roman .konkretne toto je z detektivky
tiež sa mi to nezdalo lebo to mnozstvo ortute by bolo asi kapku nebezpečné
Uživatelský avatar
Semtex
PFG
Příspěvky: 292
Registrován: pon 15. lis 2004, 20:00

Příspěvek od Semtex »

Trskavá ortuť - fulminát ortutnatý - v zmesi s hliníkom alebo horčíkom nie je nebezpečná tým, že obsahuje ortuť, ale hlavne a predovšetkým tým, že s nimi ochotne a búrlivo reaguje - preto sa tiež rozbušky s traskavou ortuťou laborujúú výlučne do medených dutiniek (prípadne mosadzných).
... potom to nasypali do trauzlovho valca a odpálili...
Nie že nenašli ten valec... Oni nenašli ani ten barák...
Odpovědět