Sháním světličky

všechno, co se nehodí jinam (volnější pravidla)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
rakosa
Příspěvky: 35
Registrován: sob 27. srp 2011, 20:38

Sháním světličky

Příspěvek od rakosa »

Zdravím, měl bych zájem koupit světličky nejlíp modré, zelené, oranžové (popřípadě i jiné barvy) pokud by byl ochoten někdo nějaké prodat. Chemie není zrovna můj obor a na výrobu si netroufám a když sem je objednal na netu tak nepřišli.
Uživatelský avatar
Tse-Tse
Příspěvky: 78
Registrován: pon 15. lis 2004, 23:07

Příspěvek od Tse-Tse »

Firma Pyromoravia prodává na váhu různé druhy 3mm světliček za cenu 300Kč/kg+dph. viz. katalog...
Tse-Tse
Uživatelský avatar
rakosa
Příspěvky: 35
Registrován: sob 27. srp 2011, 20:38

Příspěvek od rakosa »

Tam sem je už objednával a nepřišli, a když vidím to jejich poštovný tak kupovat 1 kg světliček za 300 a za poštovný dát 200 tak to se my nechce.
brnos
Příspěvky: 76
Registrován: úte 04. pro 2012, 10:44

Příspěvek od brnos »

rakosa píše:Tam sem je už objednával a nepřišli, a když vidím to jejich poštovný tak kupovat 1 kg světliček za 300 a za poštovný dát 200 tak to se my nechce.
Mně přišli, ale už tam mají snad poslední 2Kg brokátu, možná ani to ne a už prý nebudou. Nikde jinde ani v ČR, na SK ani v Polsku, jsem nenašel že by je vyráběli. Obvolal jsme snád 15 firem. Přestalo se to vyrábět s narustem importu s Číny.

Tak mám ten problém. Staré zásoby z Pyromoravie docházeji a nevím co budu dělat. Výrabět se mi to tedy nechce,....
Uživatelský avatar
frank9
Příspěvky: 208
Registrován: ned 18. bře 2012, 18:59
Bydliště: ČR

Příspěvek od frank9 »

Tak se nad sebo chlapi zamyslete a udělejte si nějakou mikro firmičku :).
než mě začnete kamenovat, nechte mi chvíli na útěk...
brnos
Příspěvky: 76
Registrován: úte 04. pro 2012, 10:44

Příspěvek od brnos »

frank9 píše:Tak se nad sebo chlapi zamyslete a udělejte si nějakou mikro firmičku :).
Přeně tak. Nemyslím nějakou na zbohatnutí, ale nějaká poptávka by tady byla. A neříkajic o světličkách do plynovek. Ty jsou docela poplárne, ale příšěrně prodražené. Jen by mně zajímalo jak náročný kroky jsou z byrokracii (státni zkušebna, certifikace atd...) Tam si myslím by byli větši náklady na papírovaní než samotná výrobba, případně nějaké stroje (Lis, mlýn, pronájem nějaké místnosti....)
Odpovědět