Policisté zatkli kolegu v bytě s výbušninami...

všechno, co se nehodí jinam (volnější pravidla)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Derrick
PFG
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2004, 18:45
Bydliště: Wolfenstein

Příspěvek od Derrick »

AKA: Volby...?
Pokud máš na mysli tu loutkohru pro pracující dobytek, pak věz, že kdyby volby mohly někdy něco změnit, tak by je komunisti již dávno zakázali....
Uživatelský avatar
AKA the A
Příspěvky: 227
Registrován: pát 16. lis 2007, 16:02
Bydliště: K.n.O.

Příspěvek od AKA the A »

@Derrick: jsem mladý a naivní idealista který stále věří, že když dost ovcí zabečí jinak, něco* se změnit musí :D

*teď je ale otázka co :evil:
Mrkva
Příspěvky: 38
Registrován: stř 29. pro 2010, 18:01

Příspěvek od Mrkva »

AKA the A: ono tam o T/T+ vůbec nejde. Stačí, že to je "na seznamu".
Uživatelský avatar
Pandy
PFG
Příspěvky: 396
Registrován: stř 20. říj 2004, 19:23
Bydliště: Huzošima

Příspěvek od Pandy »

Soud nebude nikdy zajímat zda je látka LD50 taková či maková. Naprosto rozhodující je zda látka je na seznamu či nikoliv. I když narazíte na soudního znalce ,či spíše pitomce co bude tvrdit, že přestože látka není na seznamu ale je T+ tak soud v prvním stupni mu dá za pravdu ,protože u nás nesoudí soudci ale soudní znalci ,tak jak mnohkrát v minulosti podotk Dr Motejl,bohužel v mnoha případech spíše soudní neznalci ,tak u odvolacího soudu na 100% vyhrajete. A pokud nikoliv a soudy by pracovali v shodě což je dost běžný jev protože za určitou dobu se vždy vytvoří určité pracovněsociální vazby mezi soudci tak uspějete s stížností na porušení zákona . Nikdo podotýkám NIKDO nemůže jen tak určovat toxicitu ,rozhodující je opravdu ten výše uvedený seznam. Howgg........

Jinak se musím přiklonit k Aka the A,jsem taktéž idealista sice starej ale oto věčný a k každým volbám jdu s radostí a optimismem především proto že už nemusím ale mohu a her Derick by se na svět neměl dívat tak pesimisticky,nakonec každýho nenažranýho pazdráta to sešmelcuje a pokud ne tady tak na onom světě rozhodně. :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Dalca
PFG
Příspěvky: 236
Registrován: pát 16. pro 2005, 21:48
Bydliště: Brno

volby

Příspěvek od Dalca »

Derrick, Pandy:
Mám velmi obdobný názor jak Herr oberlajtnant Derrick.
Pandy, já bych tak strašně volil nekoho , z koho mi není ma blití... jenže koho??? KURVA KOHO????
Vlevo břečka neokomunistů, kousek vedle moloch socdem, podel jeichš předáků jsou živnostníci paraziti, uprostřed kariéristi VV, LIHEM, atp. vpravo kam vítr tam plášť TOP, a modrá smrt ODS. DO toho pochodujou vandasovi siciání dělníci...

Kurva jak si z toho vybrat???
Neco, co ten stát a hospodářství pošoupne někam dopředu, neco, co půjde po zločincích, a opravdu nebezpečných jedincícha nebude fízlovat městsou policií s kamerkou na každým rohu, jestli náhodou nestojím 30cm vozidla v zákazu stání (teď právě jdu z odboru dopravy - dopravněsprávní odd, kde jsem to naštěstí ustál díky fotkám pořízeným právě městskou policií v tom zákazu byla koule a kousek nárazníku mýho auta - holt jsem nacouval moc blízko).

Co bych dal za slušnou politickou stranu, mírně středo-levicovou, která bude mít a pak dodržovat program proti zneužívání soc. dávek a podpor, která bude mít program pro rozvoj firem a podniků, program pro rozvoj středního a učňovského školství, program proti zavádení předraženejch kokotin jak opencard, s- karta atd....
Umřel s udiveným výrazem na tváři: "Někde se asi stala chyba.."
Uživatelský avatar
Pandy
PFG
Příspěvky: 396
Registrován: stř 20. říj 2004, 19:23
Bydliště: Huzošima

Příspěvek od Pandy »

Třeba zahrádkáře. :wink:
Uživatelský avatar
Dalca
PFG
Příspěvky: 236
Registrován: pát 16. pro 2005, 21:48
Bydliště: Brno

hasiče..

Příspěvek od Dalca »

Pandy :
Dyk já vím, jen sem si krapet povzdech..
No a pozorujíc své lékařské zprávy z doby nedávné, asi budu spíše podporovat Společnost přátel žehu
Umřel s udiveným výrazem na tváři: "Někde se asi stala chyba.."
simonx
PFG
Příspěvky: 94
Registrován: pon 24. říj 2011, 21:52

Příspěvek od simonx »

to Dalca "Co bych dal za slušnou politickou stranu, mírně středo-levicovou, která bude mít a pak dodržovat program proti zneužívání soc. dávek a podpor, která bude mít program pro rozvoj firem a podniků, program pro rozvoj středního a učňovského školství, program proti zavádení předraženejch kokotin jak opencard, s- karta atd...."

Obavam se, ze se snazis vyresit kvadraturu kruhu. Pokud se budes plavit na lodi, ktera jde ke dnu, muzes samozrejme stat na palube a zoufat si "co ja bych dal za kapitana, ktery by nas dopravil do pristavu", dokonce muzes v podpalubi zosnovat puc a kapitana nahradit. Ale na vysledku se nic nezmeni. Dokud cela osadka lodi neprijme za sve, ze je treba k cili cestovat jinym prostredkem a nezacne resit jakym, nezbavi se nakladu, vuci kteremu si vypestovala patologickou zavislost a ktery je pro nektere jedince prilis hrejivy na pohled, ci na omak, aby se jej dokazali zrici, ackoliv vsechen tento naklad preziti ani kvalite zivota neprispiva, dokonce kazdou minutu tahne lod nize a nize, do te doby bude nadeje koncit vzdy u hledani spasitelu, jednoduchych reseni. Tu kapitan diktator, tu se hodi pres palubu par clenu posadky, protoze klesame ke dnu kvuli nim, jindy se zavede nova volba kapitana... a zrejme uz v jedinem clunu obklopeni luxusem prvni tridy a vsim nezbytnym pro preziti, sedi par "elit" a tu kriknou megafonem "volte kapitana K.!", tu zase "M. na kapitansky mustek!" A na palube a v podpalubi zuri boj, kdo ze skonci na mustku.

System, ktery vyuziva bezohlednost, jako motor uspechu, system, kde je polopravda a vychcanost zakladnim prostredkem preziti, system, kde cim mene spolecensky vyznamnych hodnot tvorite, tim vice profitujete z vykonu cele spolecnosti, takovy system nutne musi zkolabovat. Otazka tedy nestoji zda, uz davno ne. Ale kdy a kdo na tom kolapsu vydela. Ve clunu je totiz jen nekolik mist. Jenze teprve demontazi toho clunu pujde ucpat vsechny diry v lodi, ktera se potapi. V pristavu pak pujde konecne snad sestavit novy prostredek, ktery se nebude potapet tak casto. Jenze co naplat, kdyz posadka tak rada na slovo posloucha hlas z megafonu :wink: A spokojene se teteli, kdyz je zvolen novy kapitan a nebo polepena paluba novymi pravidly pro regulaci pohybu po palube. Ve clunu polepenem obrimi plakaty "mene omezovani!" "at se stara hlavne kazdy sam o sebe!" (alias ostrovy individualniho blaha) a "jsme proti korupci!" mezitim probiha dalsi idylicky banket a blazeovane ksichty "elit" pozoruji rej na lodi...

SimonX alias idealisticky optimista :D (zajemcum doporucuji si poslechnout na youtube nektere prednasky napr. Slavoje Žižeka)
Uživatelský avatar
Dalca
PFG
Příspěvky: 236
Registrován: pát 16. pro 2005, 21:48
Bydliště: Brno

simonix:

Příspěvek od Dalca »

mluvíš mi z duše:
Jsou 2 hlavní cesty:
Modrá - starejte se sami o sebe, každý na svůj píseček, každý do svýho koryta, peníze nesmrdí
Oranžová - My, moudří, se o vás postaráme, mekejte a palťte daně.

V ovbou verzích se krade, jen v tý oranžový se to "zaobaluje" veřejným blahem

Pak jsou krejní názory, redej, hnědej, černej...

Mojí otázkou je, jak , kurva , z toho ven!
Bylo modro . privatizace, runely, Harvardský fondy, Trend fondy atp.
Blo modro - oranžovo, Kradlo se tunely, IPB, Nomura, Mostecká uhelná
Bylo oranžovo katastrofa jménem špidla, gross, paroubek miliardy v tahu, hlavně že máme pandury atp.
Bylo modro a vlál teplý vánek, miliardy v tahu, počasí se změnilo v nečas, miliardy v tahu, škrty, úspory.
O patro níž (kraje) se vesele krade dál, Liberec, stredné čechy, atd. podvody s dotacema, korupcí, klientelismem.

Napříč dobou a politickými směry - jen se zvyšuje restrikce, vše se kontrloluje, fízluje se, samá kamera, sledování odposlech a výsledek?
Krade se dál a slušný člověk jen úpí.

Já jen kladu otázku kudy cesta vede?

Páč kudy nevede, to už vím.

Soráč za OT, jen jsem si chtěl povzdechnout
Umřel s udiveným výrazem na tváři: "Někde se asi stala chyba.."
simonx
PFG
Příspěvky: 94
Registrován: pon 24. říj 2011, 21:52

Příspěvek od simonx »

jen bych dodal, ze:

vetsina clenu posadky stale veri tomu, ze pluji do pristavu...

vetsina clenu posadky netusi, ze se lod potapi...

vetsina clenu posadky ma takove individualni problemy, ze jim nezbyva kapacita na to, aby zacali premyslet, proc lod stoji...

vetsina clenu posadky si nepreje zadnou zmenu, ktera by se dotkla toho, co si v tech prisernych pravidlech, ktere na palube panuji, pro sebe nahrabala...

vetsina clenu posadky ma dojem, ze by byla nejlepsim kapitanem a lod by dovedla do pristavu rychleji, nez stavajici...

ale nejvetsi jizdenkou pod hladinu, je smutna skutecnost, ze vetsina clenu posadky sni svuj maly sen o tom, ze se jednoho dne octnou na clunu a banket tak zaziji zblizka...
Uživatelský avatar
Dalca
PFG
Příspěvky: 236
Registrován: pát 16. pro 2005, 21:48
Bydliště: Brno

loď

Příspěvek od Dalca »

jsem jeden z mále kterej ví, že na lodi už dávno nepracuje motor.
Vím, že do lodi zatejká.
vnímám neschopnost kapitána, kormidelníka i bezradnost posádky, která raděj nedělá nic, co není bezprostředně příkazem nakázáno a i to se snaží ojebat jak to jde, starajíce se přednostně o svůj měšec.

Ale furt nevím, co s tím mám dělat, páč stát na týhle lodi je v podstatě ztráta času - čekání na neodvratné. Spíš by mne zajímalo, jak odvrtáti to, co zdá se neodvratným býti.
Umřel s udiveným výrazem na tváři: "Někde se asi stala chyba.."
simonx
PFG
Příspěvky: 94
Registrován: pon 24. říj 2011, 21:52

Příspěvek od simonx »

Opravdu rad bych zde popsal "co delat", ale uz jsme hrube OT a navic, neni to moje privatni forum a hrozi, ze by si to mohl nekdo, kdo bud sni svuj maly sen o mistu ve clunu a nebo touzi delat lokaje, precist a forum by mohli po nasledujicich jeho krocich zavrit :D
Uživatelský avatar
AKA the A
Příspěvky: 227
Registrován: pát 16. lis 2007, 16:02
Bydliště: K.n.O.

Příspěvek od AKA the A »

Dokud to neni "navádění k trestnému činu" (či propagace hnuti směřujících k...bla bla bla...hlavně že je svoboda slova :? ), můžeš si tu psát co tě napadne :twisted:
simonx
PFG
Příspěvky: 94
Registrován: pon 24. říj 2011, 21:52

Příspěvek od simonx »

No, zrovna na takto tematickem foru by cokoliv, co napisu, mohlo evokovat nebezpecne konotace :D

Ale slibuju, neco publikovatelneho vymyslim :wink:
Uživatelský avatar
Blaster
Administrátor
Příspěvky: 279
Registrován: stř 13. říj 2004, 19:33

Příspěvek od Blaster »

AKA the A píše:...můžeš si tu psát co tě napadne
Dovolil bych si jen připomenout známá a všemi oblíbená pravidla pro přispívání na PF :puffy:
Rozčilovat se - znamená pomstít se sám sobě za blbost druhých

PGP Public Key
Uživatelský avatar
frank9
Příspěvky: 208
Registrován: ned 18. bře 2012, 18:59
Bydliště: ČR

Příspěvek od frank9 »

to Dalca: z kama vede cesta ven? cesta ven neexistuje. Jak říká můj táta, ,,s jídlem roste chuť" takže jak někdo začne krást, stane se z toho začarovaaný kruh, kdy si na to lidi zvykli. Jen si aspoň tu svoboudu slova udržme. Dám příklad, někdo nadává na posrance ve snimovni, jak tam kradou atd... když přijdou volby, dotyčný řekne, že nikam nejde, že to nemá cenu, že to dopadne zase jak minule, a tak si to říkají 2/3 našeho národa. kdyby si ty 2/3 řekly dost, dalo by se toho myslím dost změnit, hlavně ať je tu ta svoboda slova. Komunisti chodí k volbám věrně a tak se, jak vidíme v poslední situaci, dostávají zase v žebříčku vzhůru, takže si ten detyčný, o kterém jsme nahoře mluvili vlastně ani neuvědomuje, že sám komanče podporuje a že vlastně nadává sám na sebe.
než mě začnete kamenovat, nechte mi chvíli na útěk...
Uživatelský avatar
Derrick
PFG
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2004, 18:45
Bydliště: Wolfenstein

OT pro zasmátí

Příspěvek od Derrick »

Něco pro odlehčení tématu :lol: :lol:
Přílohy
kim
kim
kim.jpg (107.82 KiB) Zobrazeno 22888 x
Béda
Příspěvky: 397
Registrován: ned 09. pro 2012, 21:59

Příspěvek od Béda »

Manželka koukla na obrázek a řekla:
Když se ta vaše banda pyromanů sejde, jste horší než báby natrhu.
Výzkum deflagračně detonačních energetických materiálů
Mrkva
Příspěvky: 38
Registrován: stř 29. pro 2010, 18:01

Příspěvek od Mrkva »

Měsíc uběhl a nic nového... Buď rozbor trvá nějak dlouho nebo to byl airsofťák a měl akorát chlorečnan na dýmovnice a nikomu se to nechce přiznat :)
Uživatelský avatar
Nitro007
Příspěvky: 200
Registrován: ned 04. lis 2007, 19:22

Příspěvek od Nitro007 »

Jojo, slyšel jsem, že to tak skutečně bylo, takže se to zametlo pod koberec, ale nemohu potvrdit že informace je 100% pravdivá.
Odpovědět