POZ 2012 Přerov

všechno, co se nehodí jinam (volnější pravidla)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

Příspěvek od mailou »

johny D: dik to jsem hledal

p.s. mozaiky nic moc, ale jinak to uslo :wink:
odpal to
Uživatelský avatar
Blaster
Administrátor
Příspěvky: 279
Registrován: stř 13. říj 2004, 19:33

Příspěvek od Blaster »

Už zítra v Přerově letošní ročník!
Rozčilovat se - znamená pomstít se sám sobě za blbost druhých

PGP Public Key
scorpions-cz
Příspěvky: 46
Registrován: sob 04. čer 2011, 18:03

Příspěvek od scorpions-cz »

JJ po obědě taky vyrážím :D
jaroš
Příspěvky: 25
Registrován: pon 06. čer 2005, 06:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaroš »

Jel jsem si tam prodloužit PO a na místě jsem zjistil že mi na podzim propadl. :( Takže mě čeká nová zkouška. :?
SEMTEX-nejlepší energy drink
scorpions-cz
Příspěvky: 46
Registrován: sob 04. čer 2011, 18:03

Příspěvek od scorpions-cz »

V Bojkovicích 3 900Kč + 1000Kč kolek :cry: .Byl jsem tam v březnu,taky jsem to podcenil.
Jinak POZ čím dál tím horší. Míň vystavovatelů,míň předváděčky.
Vzpomínám na prvních ročnících celodenní doprovoný program a pod. Teď jenom komerční akce na který vydělá TIGER SERVIS. Vždyť ani neměli u svýho stánku nikoho,kdo by podal nějaké info o jejich výrobcích.
babuc
Příspěvky: 114
Registrován: úte 15. kvě 2007, 16:56
Bydliště: Falknov

Příspěvek od babuc »

No fakt rok od roku horší. Nic moc. Kámošovi bych nedoporučil...
liorlior
Příspěvky: 24
Registrován: stř 03. črc 2013, 20:13

Příspěvek od liorlior »

Kdo jste tam byl, nemůžete někdo napsat novinky ohledně legislativy
scorpions-cz
Příspěvky: 46
Registrován: sob 04. čer 2011, 18:03

Příspěvek od scorpions-cz »

Legislativa zatím není hotová , ale asi takto:
Pravděpodobně nám zůstane malá a velká čtyřka.
Malá čtyřka -nákup na průkaz, velká čtyřka nákup na povolení. Malá do 125mm koule včetně. Ale i použití malé čtyřky=oznámení báňřům a tudíž možnost kontroly.
Oznámení bude min 2 dny předem a snad nebude nutný písemný souhlas vlastníka pozemků.
liorlior
Příspěvky: 24
Registrován: stř 03. črc 2013, 20:13

Příspěvek od liorlior »

Díky moc, já teda pořád nechápu, co by jim udělalo, kdyby to do 125mm nechali na profesní odpovědnosti ale budiž...
jaroš
Příspěvky: 25
Registrován: pon 06. čer 2005, 06:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaroš »

Kdybych nebydlel 13 kiláků od místa konání tak bych asi nejezdil :D . Celkem mile překvapili poláci,solidní kompakty na prodej.Uvidíme co předvede Panta na podzim.Jinak je pravda že uroveň akce klesá.Kdo pamatuje začátky v Kroměříži ví co myslím.Přezkoušení budu mít nejspíš v Praze,tak uvidím co to bude za pálku.
SEMTEX-nejlepší energy drink
scorpions-cz
Příspěvky: 46
Registrován: sob 04. čer 2011, 18:03

Příspěvek od scorpions-cz »

přezkoušení v Praze kde? jen mne to zajímá, měl jsem za to , že se to dá snad jenom v Poličce nebo Bojkovicích.
Jinak vlastní předváděčku chystá i Hradil PM. Je to škoda, pokud by bylo vše na jednom místě (jako dřív) bylo by to lepší. Jsem z jižních čech a jezdit na předváděčky jednotlivých ostravských firem se nedá. Způsobil to , ale dle mého názoru TIGER SERVI alias p Kocourek. Původní myšlenka POZ byla skvělá , ale dnes jenom tvrdá výdělečná komerce.
Pravda Poláci měli některý kompakty fakt super.
Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

Příspěvek od mailou »

jojo polaci nektere kompakty solidni. Akorat jsem se moc nechytal s polstinou. Ale co je "rurka" mi doslo :) Ale posledni 1000 ranovy koberec mi hnul pajslem :twisted:

a jeden rocnik byl i tady a kdo tam byl, urcite pamatuje tuhle dramatickou scenu 8)
https://www.youtube.com/watch?v=RsM03ZA4u5A

a uplne nejlepsi je hrazdova hlaska: "HORI........ dame si pauzu hasicskou" :lol: :lol:

jooooo to byvaly casy, 400mm kule, letajici sudy, zasah hasicu a dokonce i maly tunigovy sraz...
odpal to
scorpions-cz
Příspěvky: 46
Registrován: sob 04. čer 2011, 18:03

Příspěvek od scorpions-cz »

Jooo mohl to někdo překládat, zrovna Dan Hradil polštinou vládne...
Jinak nezapomenu při těch létajících sudech a 400mm koulích Hradilovu poznámku "každej na něčem ulítává , někdo na trávě, někdo na pervitinu a mě stačí jednou za tejden buchnout za městem pořádnou kuli........)
Odpovědět