Obsah fóra Pyroforum.org
 FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů    Uživatelské skupinyUživatelské skupiny    ProfilProfil    Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení   RegistraceRegistrace 
Krtek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Stáhnout téma

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pyroforum.org -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AKA the A

PříspěvekZaslal: ne 07. červenec 2013, 22:20 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

@Derrick: Docela zajímavá metoda s těma V20 Twisted Evil
Jakej to má "kill radius" na volnym prostranství?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brnos

PříspěvekZaslal: po 08. červenec 2013, 12:10 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Děkuji vám všem za příspěvky. Z váších odpovědí, stejně tak i z ostatních diskusních for, co jsem našel jsem zjistil, že neexistuje zaručený způsob jak se zbavit krtka. Jsou návodu, které jsou více spolehlivé, pak méně, ale je hodně lidi, který vyzkoušeli snad vše a už se několik let nemohou zbavit krtka, bez toho aby si nezničili celou zahradu. Pokud by asi někdo našel 100% způsob jak se krtka zbavit, tak by asi na tom zbohatl. To už ale by musel mít něco jako sonar, nebo nějakou termovizi, případně X-ray brýle, kterými by bylo možno krtka vidět kde se pod zemí momentálně nacházi a ulovit ho ručně... Ale to v dnešní době asi není ještě možné. Twisted Evil
AKA the A

PříspěvekZaslal: út 09. červenec 2013, 17:23 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

@brnos:
Sonar či podzemní radar existujou(a daj se pronajmout), termovizí bys toho moc neviděl a rozptylovej rentgen by tak hluboko asi nefungoval Laughing

Každopádně by pronájem těhle hraček značně převýšil jakoukoliv škodu co krtek stihne za svůj život napáchat, prostě si do stínu postav pohodlnou židli/křeslo, a ve volných chvílích pozoruj co vyvádí, třeba tě mezitim napadne něco lepšího Cool
Atrey

PříspěvekZaslal: út 09. červenec 2013, 20:20 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Co takhle nastartovat auto a rozvod hadic do nekolika der. CO ve vyfukovych plynech problem vyresi.
kammo

PříspěvekZaslal: út 09. červenec 2013, 21:28 Stáhnout příspěvek    Předmět: krtek Citovat

trosku ekologickeho citenia by vam nezaskodilo:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
brnos

PříspěvekZaslal: st 10. červenec 2013, 09:13 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

To: "AKA the A"

Infrakameru jsem si pujčil včera v práci. Je hodně citlivá, jsou na ní vidět i tepelné stopy po chůzi, nebo doteku dlaně na objektu jěště několik vteřin. Při faktech že krtek má teplotu těla 39,4°C a zem měla teplotu 19°C tak pokud by se někde hnul, nebo jen pouze spal pod par cm hlíny, která by se kolem něj alespon o 0,5°C ohřála, nebo že by s nějaké díry šel trochu teplejší vzduch jsem doufal zda uspěji. Ale prt. Viděl jsem ve tmě na hodně velkou vzdálenost různě brouky, které se mi krásne kontrastně vybarvili, ale krtek ani teplejší půda nic. Zkoušel jsem do krtince nalít teplou vodu, zda se mi na termovizi "nezvýrazní" síť chodeb a taky nic. Teplota hlíny se nezvedla ani o desetinu stupne. Pouze v díře kam jsme vodu nalil bylo vidět snád i 15 minut zmenu teploty. Tedy jen jsem si ověřil starý fakt, že zemina je super tepelný izolátor. No on ten Arny v Predatorovy nebyl tak uplne blbej když se namazal blátem aby ho příšera neviděla. Very Happy
Krtet a já 2:0 (dymovnice, termovize)

edit: dnes další čerstve 2 kopečky za odměnu
matr

PříspěvekZaslal: čt 11. červenec 2013, 20:32 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Nejsem žádnej zelenej ale co tak nechat krtka žít.Pokud se upřímně zamyslím lidé škodí přírodě daleko hůře než krtek.Co použít jemný nástřik krtinců Ortho-chlorbenzylidenmalonitrilem.
frank9

PříspěvekZaslal: pá 12. červenec 2013, 19:30 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Nebo si zavolej na geologický průzkum. Když si vzpomenu, jak jsem viděl, když zapli v tom geo autě ten ultrazvukový sonar, tak v té chvíli naráz začaly vylézat myši a různá havěť z podzemních děr a snad i krtek by vylezl Very Happy
ale asi by sis pěkně plácnul přes kapsu

bflm.psvz

PříspěvekZaslal: po 15. červenec 2013, 00:34 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Lepší krtek na trávníku než divoké prase. To dokáže udělat díry o něco větší a hlubší. No jak říká soused: " čím je ta černá potvora větší, tím větší škoda ".
hosmel

PříspěvekZaslal: st 15. červenec 2015, 11:23 Stáhnout příspěvek    Předmět: Hrizec Citovat

Problem jako prase, a nevim co snim Sad hryzec se přestěhoval do skleniku, šel jsem na něj fosfidem hlinitým a asi jsem ho uz nekolikrat zlilkvidoval, ale zase nemuzu fosfid pouzit ve skleniku z jasneho duvodu. Děkuji za rady Smile[/b]
Blaster
Administrátor

PříspěvekZaslal: st 15. červenec 2015, 19:46 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Skleník i okolí zaminovat!
totenkopf
http://www.rogalo.info/likvidator-krtku-hryzcu-hrabosu.html
http://www.rogalo.info/extra-likvidator-krtku-hryzcu-hrabosu.html

PGP Public Key
kerut

PříspěvekZaslal: čt 16. červenec 2015, 23:35 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

nedelej nic jen sklenik zamkni, az vsechno sezere bude tak tlustej ze se nikam nepodhrabe.. maso je kazdopadne lepsi nez rajcata Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pyroforum.org -> Pokec Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Stáhnout téma
Strana 2 z 2
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.