Obsah fóra Pyroforum.org
 FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů    Uživatelské skupinyUživatelské skupiny    ProfilProfil    Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení   RegistraceRegistrace 
PAPÍROVÉ TRUBICE,DUTINKY
Jdi na stránku 1, 2  Další
Stáhnout téma

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pyroforum.org -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gongo

PříspěvekZaslal: st 17. březen 2010, 18:28 Stáhnout příspěvek    Předmět: PAPÍROVÉ TRUBICE,DUTINKY Citovat

Zakládám tohle téma na papírové trubice které se těžko hledají a když tak sou drahé nechci říkat že sehnat nedají už sem pár tipů měl ale neodpověděli...

Naposledy upravil gongo dne čt 18. březen 2010, 23:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flash

PříspěvekZaslal: st 17. březen 2010, 20:44 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Zdar,
na mnoho veci bohate staci trubicky ze sacku z obchodu. Je jich vsude hafo a nikdo Ti nebude nadavat za to, ze je vemes.
Vetsi prumery hledej nekde u spedicnich firem :-) Jsou na nich namotany folie, kteryma obaluji zbozi. Vnitrni prumer je 45 mm a tloustka steny 1 cm.
Mr.Beer

PříspěvekZaslal: st 17. březen 2010, 21:12 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Na menší průměry je nejlepší si posbírat kompakty po silvestru, větší se dají sehnat u firem kde šijou oblečení, 100mm pak v prodejnách koberců (občas sou i ochotní nějakou nechat Laughing )
martincbr600f

PříspěvekZaslal: st 17. březen 2010, 21:48 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Já dělal na silvestra dutinky ze stočených novin (časopisů). Přibližně 35vrstev, průměr dutiny 15mm, délka asi 15cm. 6cm zabíral 7g flash prachu, ucpávky - dřevěné špunty a proti jejich vylétnutí je na konci trubka uškrcená provazem. 10minut = 1 kus.

Jsou bezkonkurenční. Ale -> Requiescat in pace Laughing
alik0011

PříspěvekZaslal: st 17. březen 2010, 23:20 Stáhnout příspěvek    Předmět: Jsou i lepší Citovat

To tvrzení že jsou bezkonkurenční, to je toršku přehnanéé..Smile
Já za svých mladších let jsem dělal dutinky z papíru do pokladen..
Když si trošku pohrajete s těma dutinkama tak to s náplní 3g KP/Al dělá celkem slušný randál.SmileSmile
Na dutinky jsem používal okolo 50-60cm toho papíru, ten jsem si smotal do průměru dutinky jakou jsem chtěl a když už člověk chití ten "grif" tak to jde jak na běžícím páse..
A vzhledově si myslim že určitě lepší než nějaký smotaný noviny převázaný provázkem..
Toť můj názor..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martincbr600f

PříspěvekZaslal: čt 18. březen 2010, 00:01 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Alik0011 -> Nic proti, ale zatím jsou ,,vzhledově škaredé s provázkem" funkční. Zato dle tvého popisu můžu jen hádat, zda-li je ucpáváš žvýkačnou nebo kdoví čím.

Podotýkám, že sádrové špunty u těchto zatočenců vystřelují a taky dostat tím do kokosu bych nechtěl. Nejlepší zvukový efekt = roztrhaná trubka.

Zítra tu hodím fotku.

IMG_0597 uprava.gif
 Komentář:
 Velikost:  197.38 kB
 Zobrazeno:  22857 krát

IMG_0597 uprava.gif

Naposledy upravil martincbr600f dne so 20. březen 2010, 14:54, celkově upraveno 1 krát.
alik0011

PříspěvekZaslal: čt 18. březen 2010, 00:51 Stáhnout příspěvek    Předmět: Sry Citovat

Soráč jsem to zapomněl dopsat, ze začátku jsem to dělal kapesníkem kterej jsem vymáchal v lepidle a ten jsem tam potom natlačil nasilím ale, tento způsob je neekonimický. A proto když si teďka jedno za čas udělám nějakej ten dělobuch tak to ucpávám alobalem. A jak?? Jednoduše udělá se kuličku přibližně stejnýho průměru a to tam potom festovně "namlatim" pak okolo toho kapnu lepidlo a mám jednu stranu hotovou.. A druhou dělám akrylem.. Ještě se mi nestalo aby to nebouchlo..
Foto bych mohl taky nějaký udělat....
flash

PříspěvekZaslal: čt 18. březen 2010, 15:23 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Jo jasne, zapomel jsem na ty kompakty. Maji mnoho vyuziti, jen je potreba sesbirat je jeste suche, protoze pak jsou jak blato a nic nevydrzi.
Zalezi taky na tom, jake kompakty sezenete - levne nestoji za nic uz od vyroby.
Pepe

PříspěvekZaslal: čt 18. březen 2010, 20:25 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

a tady jste koukali? http://www.pyrotechnika-airsoft.cz/index.php?trida=trprofi&kategorie=30
alik0011

PříspěvekZaslal: čt 18. březen 2010, 23:01 Stáhnout příspěvek    Předmět: Jasně Citovat

Tu alternativu jsem samozřekmně zvažoval, ale je to nevíhodný z toho důvodu že tam máš danej půměr a když potřebuješ jinej tak to jde těko proto je lepší (teda aspoň pro mně) si nějakou sem tam udělat.. Ale pokud někdo denně bouchá po desítkách dělobuchů tak se mu vyplatí si koupit ty dutinky..
gongo

PříspěvekZaslal: čt 18. březen 2010, 23:35 Stáhnout příspěvek    Předmět: d Citovat

hej díky pepe ten web je dobrej
gunpowder

PříspěvekZaslal: čt 18. březen 2010, 23:51 Stáhnout příspěvek    Předmět: Dutinky Citovat

Tady není problém s dutinkama na dělobuchy fontánky a podobně, ty si každý natočí sám, ale např.: s dutinkama na rakety, pokud potřebujume například ještě listovat a požadujeme určitou odolnost proti propálení tak jsou běžně dostupné dutinky nevyhovující ->myslím že jediná možnost je se domluvit na nějakém průměru(např. universálních 20mm) a nechat si je zhotovit třeba u Orlických Papíren, jak tady už zde někteří kolegové učinili.

Gp
Dominik

PříspěvekZaslal: ne 21. březen 2010, 17:57 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

pepe skvelá stránka, nemáš podobnú aj pre slovákov?
gongo

PříspěvekZaslal: út 23. březen 2010, 23:14 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

tohle je odkaz na papírnu kde vyráběj snad všechno trubice sáčky atd atd http://www.stejpro.com/
sairon
PFG

PříspěvekZaslal: pá 26. březen 2010, 21:49 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Malé trubičky (označené jako A) prodává ten samý prodejce i na Aukru, já jich koupil 1 kg za 100 Kč bez poštovného k naprosté spokojenosti. Jedná se o špulky od nití či přízí (soudě dle nápisu TRIANA). Náplň cca 3 g KP flashe se surmou podávala pro mě dostatečně uspokojivý výsledek s minimálními náklady a pracností. Bez problémů se dají použít i na minikompakty a podobné blbiny, možná by stálo za to vyzkoušet použít je i na nějaké efektové miniraketky stabilizované špejlí.
Dominik

PříspěvekZaslal: pá 26. březen 2010, 23:01 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

sairon aky si mohol zverejnit link bol by som vdacny
petrsx01

PříspěvekZaslal: pá 26. březen 2010, 23:12 Stáhnout příspěvek    Předmět: link Citovat

pokud jsem dobře hledal mělo by to být toto:
http://aukro.cz/item971643761_papirove_trubicky_dutinky.html

sas

PříspěvekZaslal: čt 01. duben 2010, 00:35 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

treba tady maji neco ,a nejen dutinky
http://www.vltava2009.cz/pyrotechnika-ohnostroje/default.asp?lngDepartmentID=24
Atrey

PříspěvekZaslal: čt 08. duben 2010, 21:03 Stáhnout příspěvek    Předmět: Papirove dutinky Citovat

All: Mam k dispozici 1300 ks spiralne vinutych dutinek o rozmerech: delka 50 cm, vnejsi prumer 1 inch (2.54cm), vnitrni 3/4 (19 mm)
Jedna vyjde na 10 Kc. Dutinky se samozrejme daji zakratit na pozadovanou delku.
Kdo ma zajem, necht se mi ozve.
babuc

PříspěvekZaslal: pá 09. duben 2010, 20:56 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

nejsou to trubky od pytlíků? Sahl jsem na ní šuplérou a jsou to ty rozměry!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pyroforum.org -> Pokec Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Stáhnout téma
Strana 1 z 2
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.