Obsah fóra Pyroforum.org
 FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů    Uživatelské skupinyUživatelské skupiny    ProfilProfil    Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení   RegistraceRegistrace 
Sháním
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Stáhnout téma

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pyroforum.org -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hosmel

PříspěvekZaslal: ne 14. prosinec 2014, 21:49 Stáhnout příspěvek    Předmět: KCLO4 Citovat

Pokud vím, tak je jenom zakázanej prodej, ale držení bude trestný až od 18cti(?) měsíců od zákazu( pokud se mýlím, tak mě opravte).

Edit: http://cs.m.wikipedia.org/wiki/Seznam_látek_považovaných_za_prekurzory_výbušnin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kerut

PříspěvekZaslal: ne 14. prosinec 2014, 23:12 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

ze jsi to ty, tak tady:
http://aplikace.mvcr.cz/sbirka-zakonu/ViewFile.aspx?type=c&id=6732
to mas cely z ponekud duveryhodnejsiho zdroje Smile

BTW nepletes se - § 14 Přechodná ustanovení
(1) Držení a používání prekurzorů výbušnin
podléhajících omezení osobami z řad široké veřejnosti,
zpřístupněných těmto osobám přede dnem nabytí
účinnosti tohoto zákona, je možné do 2. března 2016
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hosmel

PříspěvekZaslal: ne 14. prosinec 2014, 23:28 Stáhnout příspěvek    Předmět: Studium Citovat

Asi začnu trochu víc studovat Smile alespoň budu mit co dělat přes zimní prázdniny, jinak děkuji, určitě si to přečtu.
mailou

PříspěvekZaslal: po 15. prosinec 2014, 00:07 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Takze drzeni je zatim jeste cajk. Dik Kerute za presnejsi informace.
lofasis123

PříspěvekZaslal: pá 26. prosinec 2014, 23:14 Stáhnout příspěvek    Předmět: Ferotitan Citovat

Zdravím, neměl by někdo zájem o FEROTITAN (30%Fe 70%Ti ) 0-250mikronu ,225-450mikronu ve formě flakes. kdyžtak se ozvěte
hosmel

PříspěvekZaslal: ne 28. prosinec 2014, 12:39 Stáhnout příspěvek    Předmět: Sháním pyro Al Citovat

Zdravím, sháním cca 250g pyro Al (převážně na TPH) doposud jsem používal z práškovékovy.cz, ale ten s v malých motorech špatně spaluje (16mm).
Tak kdyby se našla hodná duše která mi ho prodá, tak děkuji.
mortl112211

PříspěvekZaslal: út 30. prosinec 2014, 09:28 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Nekdo ochotny z Ostravy a okoli atd... kdo ma pyrohlinik koupil jsem z fichemy ale frakce je 40-160 a proste pri te hrubosti tzo na flash proste nejde Crying or Very sad Crying or Very sad
hosmel

PříspěvekZaslal: pá 16. leden 2015, 18:10 Stáhnout příspěvek    Předmět: Zase Citovat

Zdravím, už zese něco sháním, tentokrát epoxi L285 500g, ptám se tu, protože cena za 100g je 155Kč(1kg za 700Kč) a to se vůbec nevyplatí. Kdyby mi teda někdo nabýdl, tak budu velice rád.
kerut

PříspěvekZaslal: pá 16. leden 2015, 21:03 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

hmm, koukam ze havlove maji v eshopu jen kilovku.. zkus tam napsat prosebnej mail a udelat na ne smutny oci, jestli neudelaji vyjimku a neposlou min - technicky to pro ne dle me nemuze byt problem stejne to berou po paletach..

pryskyrice je to z vlastni zkusenosti uzasna, krasne (temer) nevazka.. ale bohuzel uz dlouho jsem nic nekopozitoval Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
djjoe666

PříspěvekZaslal: ne 22. březen 2015, 20:21 Stáhnout příspěvek    Předmět: Zdravím všechny Citovat

Zdravím všechny, kdybyste někdo něco sháněl, dejte vědět přes sz co a kolik, třeba bych mohl mít v nadbytečných zásobách, nebo v laborce, pokud zase naopak někdo má něčeho nadbytek a bylo by to pro mě zajímavé, tak zase třebas odkoupím já, takže taky dejte vědět, aby si někdo nemyslel, fakt nemám kšeft s chemkama, ale nadšenci stejného ražení si občas můžou vypomoct že??? Zatím se všichni mějte fajn, Joe.
babuc

PříspěvekZaslal: ne 22. březen 2015, 20:24 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Jestli ty nejsi ten policejní provokatér... Laughing

Bacha na ně, přátelé.
djjoe666

PříspěvekZaslal: ne 22. březen 2015, 22:11 Stáhnout příspěvek    Předmět: Re: Zdravim Citovat

No to určitě s desítky kil dusičnanů, práškového hliníku a hořčíku v baráku, no a teď si pro mě přijede asi zásahovka, když jsem se teď přiznal, no a to nemluvě o dalších zajímavých chemkách, už to mám sečteno, čau. Laughing
Atrey

PříspěvekZaslal: pá 27. březen 2015, 19:05 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Nema nekdo zajem o 1000g Borohydridu sodneho vynikajici kvality.

Mel jsem ho na pokusy s palivovymi clanky a nemam vubec cas a prachy na hrani.

Cca za 2 - 3 mesice ze me bude fotr, takze mam po ptakach s pokusy.

Lucan5

PříspěvekZaslal: čt 30. červenec 2015, 08:28 Stáhnout příspěvek    Předmět: Dichroman amonný Citovat

Sháním trochu Dichromanu amonného, kdyby někdo měl trochu navíc beru.

Dík
Trogii

PříspěvekZaslal: po 17. srpen 2015, 23:44 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Zdravím, sháním star plate. Průměr otvorů cca 5mm - 15mm.
Dále sháním sklolaminátové nebo pvc moždíže na 75mm koule.

Děkuji
venomm

PříspěvekZaslal: po 21. září 2015, 10:31 Stáhnout příspěvek    Předmět: Plastifikátor Citovat

Sháním zda nemá někdo náhodou Dioktylsebakát , stačí i menší množství, díky.
TOMEC

PříspěvekZaslal: ne 04. říjen 2015, 15:01 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

kupim cvicny/skolsky zenijny material. drevenne tritolove nalozky,cvicne rozbusky,ca-ro-z60,zapalnice,bleskovice.el.palniky a pod. vsetko samozrejme cvicne pripadne delaborovane.

kontakt:
tomas3127@azet.sk
mt.rici

PříspěvekZaslal: út 06. říjen 2015, 11:08 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

edited

Naposledy upravil mt.rici dne so 17. říjen 2015, 23:00, celkově upraveno 1 krát.
Atrey

PříspěvekZaslal: čt 08. říjen 2015, 18:11 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Pro ty, co shaneji chloraty a perchloraty.

Stale se daji koupit chlornany a jednoduchou konverzi prevest na vyse uvenene.

Pisu to proto, aby bylo co zakazovat. MUHEHE:)

kmwheels

PříspěvekZaslal: po 12. říjen 2015, 16:06 Stáhnout příspěvek    Předmět: zhánam Citovat

Zdar ľudia

Potreboval by som kys.dusičnu (HNO3) 35% a 65% ak by mi s tým niekto vedel help vrela vďaka na cene sa určite dohodneme Smile info do správ .
Ďakujem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pyroforum.org -> Pokec Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Stáhnout téma
Strana 8 z 10
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.