Paráda, nebo zbytečnost?

všechno, co se nehodí jinam (volnější pravidla)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Blein
Příspěvky: 33
Registrován: pon 16. črc 2007, 09:53

Paráda, nebo zbytečnost?

Příspěvek od Blein »

Ahoj. Kdysi jsem dělal tyhle dvě dýmovničky - http://www.youtube.com/watch?v=BMEFDcvUrYQ

Letos bych chtěl zkusit stejný tip, ale ve vetším. Chci se zeptat přímo na moji dávku, jestli není až zbytečné dělat 2 kg dýmové směsi, nebo jsi z toho mám udělat pár menších. Vím, že pokud bych dělal dělobuchy tak raději udělám 40 x 50 g než jeden 2 kg. A pokud to udělat v celku tak jakým způsobem? Mít to v užší plastové trubce aby dýmila déle a nebo to mít v pytlíku a šup a hned pryč ale zas parádní efekt naráz.
dudakhonza
Příspěvky: 90
Registrován: stř 23. pro 2009, 09:51
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od dudakhonza »

Já jsem už těchhle velkejch HCček pár odpaloval a na silvestra mam taky nachystanou 1,2kg v litrové PET, zapaluju válečkem termitu. Jelikož jsem se před časem nachomejtnul k ZnO a k perchlóru za mizivou cenu a jiný využití pro tyhle surky nemam (je to technický s pilinama a dalšim bordelem) tak mi neni líto pořádný dýmovnice.
Ze surek z drogérie mi to ale přijde docela škoda - ta 2kg dýmovnice tě vyjde tak na 350,-Kč což už je opravdu darda a za ty prachy radši 2 pořádný 4" kuličky, na blbnutí bohatě stačí 0,5kg HC 8)
Po nezdařeném pokusu rozhodíme rukama

20 metrů od sebe a následně to zkoukneme s nadhledem

hlava uletí směrem nahoru...
Odpovědět