Kde zkoušet?

všechno, co se nehodí jinam (volnější pravidla)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Maniak
Moderátor
Příspěvky: 775
Registrován: pát 15. říj 2004, 19:13

Příspěvek od Maniak »

Mě zase přišla vtipná logika ve stylu "pachatel nechtěl zanechat po sobě žádné stopy, tak si vzal rukavice" :lol: a pak je tam zahodil a nechal tam i drát, tomu říkám zahlazený stopy..
Opravdu zkušený pyrotechnik nemá ruku...
Šakal
Příspěvky: 259
Registrován: sob 22. bře 2008, 20:27

Příspěvek od Šakal »

Na tých latexových rukaviciach asi nebudú dokonale otlačky prstov zvnutornej strany že??? :hura:
tam mohol nechat rovno svoju adresu. :idea:
Uživatelský avatar
Spo.On
Příspěvky: 37
Registrován: pát 08. črc 2011, 18:15

Příspěvek od Spo.On »

osobně mě to připadá trochu přitažené za vlasy... jako by tam to "místo činu" někdo narafičil... na co si brát latexové rukavice na odpal? a že by tam nechal klubo drátu se mi taky nezdá...

řekl bych to asi takhle: prostě NOVA...
Uživatelský avatar
AKA the A
Příspěvky: 227
Registrován: pát 16. lis 2007, 16:02
Bydliště: K.n.O.

Příspěvek od AKA the A »

@Spo.On: některý výbušniny jsou lehce jedovatý, příp. způsobujou nepříjemný věci když projdou kůží...nebo se prostě nechtěl zprasit, já taky patlám flash v rukavicích, kdo ten hliník má furt ze sebe drhnout :lol:

jinak plnej souhlas s "prostě NOVA..." :blabla:
babuc
Příspěvky: 114
Registrován: úte 15. kvě 2007, 16:56
Bydliště: Falknov

Příspěvek od babuc »

DNA z rukavic půjde natuty sebrat. :lol:
Béda
Příspěvky: 397
Registrován: ned 09. pro 2012, 21:59

zkoušky

Příspěvek od Béda »

Z vyprávění mého dědy vyplynulo, čímž se vracím na začátek vlákna, že jedna z nejlepších možností je využití opuštěného lomu, pokud možno pískového. Za dlouhých zimních večerů jsem z dědy vypáčil, jak na to. Přihasíme si to do lomu s lopatou, několika kýblema, vybaveni kuchyňským sítem, cedníkem, případně dalšími nepotřebnými nesmysly, jež budou u případných kolemjdoucích navozovat dojem, že dotyčný šílenec zcela jistě těží písek. Však tomu také tak je. Pro umělecké účely. Různé barvy písku v kýblech jsou toho důkazem. Tam kde se zrovna hloubí jáma, tam bude určitě ten nejlepší píseček! Pochvaluje si umělec své počínání, zubíc se na celé kolo. V písku se dá klubo drátu schovat a odkrýt hrábnutím lopatou během vteřiny. To samé platí o náloži. Díky tomu lze podivné počínání omezit na několik desítek vteřin. Následný gejzír písku doprovázený temným zaduněním skoro jako by se ani nekonal. Umělec dál nerušeně těží písek a pečlivě jej přesívá, hrabajíc se v zrnkách. Jen těžko by se kdo dovtípil, že hledá fragmenty výbuchu, podle kterých se dá určit zda zkušební nálož odešla jak měla a kterak zdeformovala tlustý ocelový plát, jenž byl pod ní zahrabán.
Béda koumes
babuc
Příspěvky: 114
Registrován: úte 15. kvě 2007, 16:56
Bydliště: Falknov

Příspěvek od babuc »

Jo jo. Přesně takto jeden koumes testoval směrovanou plastiku na jednoplotýnkovém vařiči z litiny, zahrabaném v pískovém loži a pak drbal šišinku, že jeho dcerka nemůže na písek (stavební, pískoviště měla jinde ale táta to musel vysvětlit) protože se z plotýnky vylnul azbest a podobný potvorstva. No a protože onen pán měl v rozbuškách HgF tak měl další důvod se přiznat a kápnout božskou. Dnes již je písek opomíjen a bere si jej pouze soused pro slepice. Ať si holky daj. Jinak to bylo krásné. písek se bez hlesu zvedl a padl. pán byl šikula. škoda že se odstěhoval na Moravu.Patrně tam takové experty potřebují.
Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

Příspěvek od mailou »

kdopak mi to za barakem plasi ptacky a rusi sny o letosnim zemedelceni.... ? :lol:

http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/ ... nebyl.html
odpal to
Odpovědět