Zbytky

všechno, co se nehodí jinam (volnější pravidla)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
PyroKiks
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. lis 2013, 14:59
Bydliště: Ostrava

Zbytky

Příspěvek od PyroKiks »

Toto téma jsem založil spíše ForFun a taky abych se s vámi podělil o svoje plány :D :twisted: Ze včerejší noci mi zbyly dvě rakety které neměly knot, a už mi příjde blbé ho tam dávat :D proto bych se chtěl zeptat, co byste udělali vy na vašem místě ? Rozebrali rakety a použili na pumy, odpálili na zemi, zkusili to nějak dostat do vzduchu :?: šedá raketa praskající déšť, červená by měla být red peony, tedy pivoňka :) já uvažoval že bych to narval do pum :D takže kdyžtak piště jestli máte nějaké nápady, vřele uvítám :twisted:
Přílohy
P1010027.jpg
P1010027.jpg (155.06 KiB) Zobrazeno 11536 x
Ještě nerozumím pyrotechnice až nějak profesionálně, takže mě prosím nezabijte ;)
Uživatelský avatar
Spo.On
Příspěvky: 37
Registrován: pát 08. črc 2011, 18:15

Příspěvek od Spo.On »

Proč blbé? Co je těžké na tom tam dát kousek zápalnice? Podle mě jediné rozumné řešení...
Uživatelský avatar
PyroKiks
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. lis 2013, 14:59
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PyroKiks »

Tím jsem nemyslel že je špatně je tam dát, jen když už selhaly jsem je chtěl nějak jinak využít :D Z.š. Mám doma 10 druhů ale jq mám radši kulovky :3 jinak díky za odpoved. Taky to uvážím :)
Ještě nerozumím pyrotechnice až nějak profesionálně, takže mě prosím nezabijte ;)
Uživatelský avatar
frank9
Příspěvky: 208
Registrován: ned 18. bře 2012, 18:59
Bydliště: ČR

Příspěvek od frank9 »

Já bych je rozdělal, nafotil složil a pak cenově i efektově ohodnotil. Letos jsem přišel třeba na to, že se vyplatí koupit spíš méně malých kompaktů, než jeden veliký. (co se ceny a efektu týče). Ty velké předražené mají mnohdy ještě primitivnější efekty, než ty levné.
než mě začnete kamenovat, nechte mi chvíli na útěk...
Uživatelský avatar
PyroKiks
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. lis 2013, 14:59
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PyroKiks »

Přesně tak, už jsem se rozhodl, zítra pitvám a přidám sem na fórum tak do týdne fotky s popisem, rozdělám asi tu cracklingovou a možná aji tu pivoňku :) takže jdu do toho :)

Je možné že fotky dám do sekce ,,pitva prof. výrobků,, tam by se o tom dozvědělo více lidí :) uvidím ještě
Ještě nerozumím pyrotechnice až nějak profesionálně, takže mě prosím nezabijte ;)
Uživatelský avatar
mailou
Příspěvky: 305
Registrován: čtv 07. zář 2006, 22:04

Příspěvek od mailou »

Knot ma petrolejova lampa, doutnak je pro historicke zbrane a jak spravne uvedl Spo.On v pyru jsou ZAPALNICE.

Osobne bych misto delaborace raketky strelil. Jejich rozebrani neprinese nic prekvapiveho , krome bordelu na stole a rizika nechtene iniciace.
Ale kazdy rozhoduje sam za sebe...
odpal to
Uživatelský avatar
PyroKiks
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. lis 2013, 14:59
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PyroKiks »

Je to teda v pitvě prof. výrobků celé popsané :)
Ještě nerozumím pyrotechnice až nějak profesionálně, takže mě prosím nezabijte ;)
Uživatelský avatar
frank9
Příspěvky: 208
Registrován: ned 18. bře 2012, 18:59
Bydliště: ČR

Příspěvek od frank9 »

Tak teď to můžeš zase složit odstřelit a ohodnotit efekt či to za ty prachy stojí. :puffy:
PS: Nevím co ti číňani dávají do raket za zápalnice , ale já loni našel asi 4 rakety s vyhořenou zápalnicí a plým motorem poházené na ulici.
než mě začnete kamenovat, nechte mi chvíli na útěk...
Uživatelský avatar
PyroKiks
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. lis 2013, 14:59
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PyroKiks »

Ono 6raket stojí 100kč což vychází jedna raketa na cca 15kč, efekt mi příjde poměrně dobrý, mile mě překvapil, nevím jak u té šedé ale ostatní rakety byly v podstatě dobré. Vysoký vzlet, veliká plocha efektu na obloze, Rovnoměrné rozprostření světlic na obloze, dlouhá doba hoření světlic, no prostě levnější poměr raketa/cena jsem nenašel, a myslím si že za ty peníze to aji stojí :)

PS: Raketa byla z firmy Pyroco, ale stejně z číny. A na raketě bylo napsáno že hmotnost světlic je 15,6g což se o dost sekli ;)
Ještě nerozumím pyrotechnice až nějak profesionálně, takže mě prosím nezabijte ;)
Odpovědět