Obsah fóra Pyroforum.org
 FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů    Uživatelské skupinyUživatelské skupiny    ProfilProfil    Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení   RegistraceRegistrace 
Zdražování pyrotechniky
Jdi na stránku 1, 2  Další
Stáhnout téma

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pyroforum.org -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
liorlior

PříspěvekZaslal: ne 04. říjen 2015, 18:17 Stáhnout příspěvek    Předmět: Zdražování pyrotechniky Citovat

Nevím, jestli jste si toho všimli, ale za posledních pár měsíců pyrotechnika výrazně prodražila. A protože jsem pečlivý člověk, tak mi neuniklo pár faktů. Zdražení je v některých případech i o 100%, 200%. Kurz k dolaru sice nebyl příznivý, ale takové zdražení je podle mě jen ukázkou nehorázné drzosti velkých dovozců. Např. ještě v únoru jsem od Tarry objednával gold tail za 6Kč, nyní v nabídce chybí a obecně krásné row shoty a single shoty, které menší ohňostroj parádně oživily za pár stovek mizí. Místo nich jsou nabízeny podobné ale za 400Kč, což je navýšení ceny o 180%. Single shoty, které stály 25Kč nyní stojí 54Kč. Osobně si myslím, že zdražení přijít muselo, to jsme věděli, ale tohle je zlodějna. Jaký je Váš názor?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
srabsrab

PříspěvekZaslal: po 05. říjen 2015, 01:51 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

No konkretne tahle firma mi davala po par vetsich nakupech 60% slevu ... pak zacla delat ceniky kde bylo vsechno dobre zbozi oznaceno za bezslevove a slevy tedy platily jenom pro ty horsi kousky co se vubec neprodavaly protoze nestaly za nic (i kdybych to bral po krabicich tak proste na kulovky a obecne lepsi zbozi sleva 0 nic, jestli bych nakou slevu mel nyni netusim, pac nic co jsem potreboval a nebylo oznacene jako pevna cena, uz hooodne dlouho nemeli)

Koukam schvalne na jejich novej cenik a tech 200% co rikas je jeste slabota po par radcich... mozna bych mohl najit nekde ulozene ceniky 2 roky zpet ... napriklad takova obycejna zapalna pochoden 4minutova se prodavala za 8 a ted koukam za ni chteji uz 30 bez dane ... METTALIC SCORPION 19 ran muj oblibeny kompaktik stoji o 300% vic nez staval ... no kdyby jenom ten kurz koruny ... nove zakony a celkove snaha omezit vsechnu zabavu ... no nevim nevim, ale takhle firma konkretne to trosku prehani... zlate predsilvestrovske akce v supermarketech
liorlior

PříspěvekZaslal: po 05. říjen 2015, 18:42 Stáhnout příspěvek    Předmět: re Citovat

Kompakty jsme bral od jiného dodavatele, takže jsem nemohl soudit, 300% je ukrutná zlodějna. Já tyhle akce nechápu, když můžou sundat 60% z ceny, tak musejí mít nekřesťanský marže. Já bych udělal zákon, aby si mohli dát max. 50% marži. Nejvíc líto je mi menších ohňostrůjců, které toto nádherné řemeslo živí. Chtělo by to, aby se pár lidí dalo dohromady, navázalo kontakty se zahraničím a zatli té zlodějně tipec!
scorpions-cz

PříspěvekZaslal: st 07. říjen 2015, 15:58 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Tak kupujte jinde Laughing Já nakupuju např. KP 75mm za 65Kč a třeba kompakt 25ran 50mm za 741Kč. Ceny jsou bez daně.
Joo ,ale jsem tam registrovanej jako ohňostrojař a beru za VC.
liorlior

PříspěvekZaslal: st 07. říjen 2015, 17:01 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Já jsem teda nakupoval tuším od všech velkých dodavatelů a všude mi to přišlo stejné. Mohu se zeptat od koho nakupujete? Popř. napište přes sz ať tu neděláme reklamu, nebo není někdo dotčen. Děkuji
liorlior

PříspěvekZaslal: st 14. říjen 2015, 00:27 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Nemáte někdo kontakt na dobrého dovozce single shotů?
scorpions-cz

PříspěvekZaslal: st 14. říjen 2015, 08:41 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

pěkný single shoty vyrábí slováci Privatex ,ale nejsou nejlevnější a nevím jestli to sem někdo vozí.
Dalca
PFG

PříspěvekZaslal: pá 16. říjen 2015, 18:18 Stáhnout příspěvek    Předmět: ceny Citovat

no já osobně bych tady uvítal srovnání cen dodavatelů....
Fakt je, že v poslední době letí ceny nahoru podstatně víc, než kurzovní změnou...
Buď číňani začli brát velký výplaty, nebo je něco jinak Idea

babuc

PříspěvekZaslal: pá 16. říjen 2015, 20:35 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Viděl bych to na ty výplaty. Asiaté skoupili komplet produkci .22LR patron Lapua. Měl jsem tyto patronky tuze rád. Levné a přesné. Lumpárna!
Dalca
PFG

PříspěvekZaslal: so 17. říjen 2015, 18:29 Stáhnout příspěvek    Předmět: .22 Citovat

Lapuy jsem střílel taky, slušná kvalita z a rozumnej peníz. teď mám zásobu remingtonů, přesnost podobná koupil jsem za 1,4Kč. V Browingu v pohodě, v Beretě se občas sekne. naštěstí fakt jen občas.
bflm.psvz

PříspěvekZaslal: so 17. říjen 2015, 23:30 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Lapuy byly cítit po akutolu, neví někdo proč?
Remingtoni mají dobrou přesnost, ale tak jedna v krabičce selže.
liorlior

PříspěvekZaslal: ne 18. říjen 2015, 00:32 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Privatex má opravdu zajímavou nabíku i slušný ceny. Kdyby někdo chtěl přeposlat nabídku sz.
liorlior

PříspěvekZaslal: ne 18. říjen 2015, 00:45 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Teď mi přišla také nabídka nových kompaktů, posuďte sami. Kompakt 20mm, 135 ran, 10s. Cena 1300, je to adekvátní?

https://www.youtube.com/watch?v=1z4CK0PW4iA
Dalca
PFG

PříspěvekZaslal: ne 18. říjen 2015, 14:05 Stáhnout příspěvek    Předmět: kompakt Citovat

no nevím, za ty prachy koupím i něco výškovějšího ve větší ráži.
Zdá se mi to moc peněz za málo muziky.

srabsrab

PříspěvekZaslal: ne 18. říjen 2015, 17:00 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Tyhle rychlokompakty byly vzdy predrazene ... horsi je vse ostatni vcetne obycejne zapalne snury .... no snad aspon zlevni lokomotivy at muzeme znehodnocenim meny zastavit tu vrazednou deflaci Very Happy
jaroš

PříspěvekZaslal: po 19. říjen 2015, 09:44 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Přišel mi nový cenník a skoro mi vypadly oči kulovka 2palce za 77+dph.Musím to vyzkoušet ale za ty prachy to nejspíš stát nebude.
srabsrab

PříspěvekZaslal: po 19. říjen 2015, 10:58 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

jaroš napsal:
Přišel mi nový cenník a skoro mi vypadly oči kulovka 2palce za 77+dph.Musím to vyzkoušet ale za ty prachy to nejspíš stát nebude.

V zadnem pripade nezkouset pokud neposlou zadarmo! Jinak si manageri te firmy reknou jakej to byl skvelej tah! Rozdil mezi dvoupalcovkou pred rokem a nyni je prave tech 77 - 18 Kc! + DPH

Zkur..ej novej zakon, zkur.. slozitejsi byrokracie ... 10-30% zdrazeni OK beru nic s tim nenadelame, nebudou podnikat jenom tak pro radost a jeste to dotovat ... ale toto je proste uplne mimo

Hmm koukam ze 2 palcovka za 38 .. kdesi vzal tech 77?
jaroš

PříspěvekZaslal: po 19. říjen 2015, 22:10 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Aktuální cenník od PM.Má to být nějaká novinka od Vulcanu.
liorlior

PříspěvekZaslal: čt 22. říjen 2015, 02:51 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

Prodejcům opravdu hrabe Very Happy Rowshot který ještě začátkem roku stál 140Kč, dnes ten samej za 320.
Nevíte někdo o kompaktu, row shotu s efektem barevného padajícího listí?
Dřív jsem používal malachit v kombinaci s row shotem stejného efektu, ani jeden z kompaktů už se sem nedováží.
mortl112211

PříspěvekZaslal: ne 25. říjen 2015, 22:05 Stáhnout příspěvek    Předmět: Citovat

stejne to skonci tak ze kazdy budeme toho sveho cinana znameho a vzdycky mu neco doveze z domova Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pyroforum.org -> Pokec Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Stáhnout téma
Strana 1 z 2
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.