co mě můžou?

všechno, co se nehodí jinam (volnější pravidla)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Dalca
PFG
Příspěvky: 236
Registrován: pát 16. pro 2005, 21:48
Bydliště: Brno

pro Heisenberg

Příspěvek od Dalca »

no nebudu se pouštět do polemiky církev víra apod, jen si krapet rejpnu...
Tys neviděl elektron... hm je docela malinkej, ale jeho projev jaxi pozorujeme všichni co nemáme televiz LDC... V obrazovce lítaj mršky elektrony docela svižně a ještě k tomu kreslej na stínítko takový hezký hejbací obrázky... :lol:
No a HiFisti na ně v podobě elektronek taky nedaj dopustit. A to i ti věřící HiFisti.
Umřel s udiveným výrazem na tváři: "Někde se asi stala chyba.."
Z trenek smrad
Příspěvky: 9
Registrován: úte 05. srp 2008, 14:01

Příspěvek od Z trenek smrad »

Taky mám nějaké problémy ale není to tak hrozné.
Když někdo u nás slyší pyrotechnika chemie tak mě vidí bez ruk a s hlavou v kufříku :lol: :lol: :lol:
třeba naposled měly kecy když jsem rozbil 24 teploměrů kvůli rtuti ale jeden jsem nechal 8) 8)
Tomuhle se ani nedivím.
Jak vidí skumavku tak to jsou hned droky a tak, tohle se vysvětluje těžko ale zatím se to vždy povedlo :o :o :o
Uživatelský avatar
draslík
Příspěvky: 190
Registrován: stř 30. led 2008, 12:46

nic nemůžou

Příspěvek od draslík »

no fuj,chudáci teploměrové.....vona se rtuť dá sehnat i jinak :x

S tímto sem se potýkal taky,nakonec se jako nejúčinnější projevila metoda,kterou mi poradil jeden nejmenovaný kolega(díííky) a to použití argumentů jako že nechlastám,nekouřím a nefetuju ve volným čase,ale zabývám se něčím,čemu se říká samovzdělávání.....
Taky stačí vysvětlit,ale většinou sestává že nikdo z příbuzenstva nemá o chemii ani páru-potom je to drobek těžší....
nemá to cenu v těch gramech... :fun:
perzeus
Příspěvky: 2
Registrován: úte 21. říj 2008, 10:13

Příspěvek od perzeus »

To obdobie než dôjde ku osamostatneniu je fakt najtažšie, potom si už stačí prenajať nejakú tu garáž alepo pivničné priestory a je to v suchu.
Z trenek smrad
Příspěvky: 9
Registrován: úte 05. srp 2008, 14:01

Příspěvek od Z trenek smrad »

To vím ale byla potřeba tak jsem zvolil trochu jinou metodu :idea:
Uživatelský avatar
josephinho
Příspěvky: 15
Registrován: ned 14. zář 2008, 10:51

Příspěvek od josephinho »

Čo sa týka LAB tak tiež ho mám v pivnici. A čo na to susedia? Zatiaľ sú ticho...jeden z nich je policajt, ale na veľký nápis na našich dverách (Ústav energetických materiálov) nepovedal nič. Našťastie nebol vnútri lebo to by už asi nebol starý dobrý sused policajt.
kyselina kysličelá
Odpovědět